Autoalarm od zabezpec-auto.cz

Autoalarm je velmi rozšířený způsob zabezpečení automobilu proti krádeži. Taková zařízení již léta instalují výrobci automobilů, ale existuje i mnoho nezávislých řešení. Krádeže jsou v ČR bohužel stále na denním pořádku, proto by měl každý majitel vozidla dbát na dobrou ochranu svého vozu proti krádeži.

Má samostatný autoalarm ještě smysl?

Na trhu je mnoho řešení, která se dokonce snaží zaručit efektivní provoz – problémem standardních samostatných autoalarmů je však to, že na ně už téměř nikdo nereaguje, protože často zvoní na sídlištích. Ještě důležitější je však skutečnost, že dnešní zloději nejsou „nedouci“ s páčidlem, ale „profesionálové“ ve svém oboru, kteří mají vybavení v hodnotě desítek tisíc korun, aby krádež proběhla nenápadně.

Automatický alarm rozšířený o účinnou prevenci nastartování vozidla

Autoalarm je samozřejmě řešení, které má především informovat majitele o tom, že se s vozem něco děje. A i když takový autoalarm funguje a mobilizuje nás, může být pozdě, protože zloději vědí, kde hledat a jak rychle jednat.

Proto jsou tak důležitá zabezpečovací zařízení proti krádeži, která reálně znemožňují nastartování vozidla, protože právě takto se auta kradou – otevřou se, nastartují a odjedou. A to vše během několika desítek sekund.

Naším řešením je náš patentovaný, v EU vyvinutý a vyráběný systém proti krádeži CanLock, který kromě toho, že je velmi hlasitým alarmem, dokáže mnohem více.

Máte zájem? Zjistěte více o tom, proč je naše řešení účinné?

CAN CanLock CAN imobilizér – instalace u zákazníka

Naše společnost má vysoce kvalifikované instalatéry, kteří jsou rozmístěni ve velkých městech v ČR. Instalaci je možné zajistit i v menším městě.

Zavolejte a zjistěte více: +420296842242

Podívejte se, jak nás hodnotí zákazníci

5/5
5/5
Jonáš Babiš
Jonáš Babiš
Read More
Skvělý systém proti krádeži od Zabezpeč Auto. Doporučil mi ho známý, který díky němu zachránil cenná zavazadla. Systém jsem si pořídil také a rozhodně nelituji...
Jan Venkrbec
Jan Venkrbec
Read More
V mém okolí jsou krádeže aut stále častější, proto jsem se rozhodl investovat do spolehlivého systému.
Eliška Zemánková
Eliška Zemánková
Read More
Doporučuji všem. Skvělá komunikace se zákazníkem. Instalatér mi profesionálně vysvětlil, jak zařízení správně používat. Stačí nasednout do auta se svým smartfonem (s nainstalovanou aplikací) nebo ovladačem. Ještě nezapomenout jedno i druhé…
Dominik Cerman
Dominik Cerman
Read More
Mohu jen doporučit, solidní společnost, precizní instalace. Servisní technik mi vysvětlil, jak systém funguje. Jedná se o vysoce kvalitní zařízení. Pokud chcete, aby vám auto nikdo neukradl, pořiďte si ho.
Simona Füzyová
Simona Füzyová
Read More
Systém je nainstalován a funguje bez problémů. Objevila se malá chyba, kterou jsem nahlásila a byla opravena během několika dní. Společnost se ozvala rychle a systém už funguje bez problémů.
Jan Blatouch
Jan Blatouch
Read More
ODBORNĚ, PROFESIONÁLNĚ A RYCHLE. Servisního technika hodnotím 10/10, nebo rovnou 11. Společnost, na kterou je spolehnutí... VELIKÁ SPOKOJENOST 👍👍👍👍👍 Každému mohu jen doporučit 👍👍👍👍👍MÉ AUTO JE V BEZPEČÍ!!!
Filip Havlicek
Filip Havlicek
Read More
Společnost má zákaznický servis na vysoké úrovni, zkušeného a sympatického instalatéra. Jen tak dál!!
Petr Škorvan
Petr Škorvan
Read More
Domluva probíhala na úrovni a samotná instalace proběhla bez problémů. Samotný Canlock funguje tak jak má. Za mě dobrý.
Natalie Raclavska
Natalie Raclavska
Read More
Měli jsme štěstí, že jsme narazili na tuto firmu. Vše funguje i v hybridu, jak má, servis, pomoc, vysvětlili, jak zabezpečení používat. Je dobře, když můžete svěřit auto někomu, kdo mu rozumí a kdo nedělá věci narychlo. Doporučuji.
Viktoriya Bairamyan
Viktoriya Bairamyan
Read More
Profesionální instalace. Spolehlivý systém! Doporučuji!
Michal Novák
Michal Novák
Read More
Jsem velice spokojen, zabezpečovací sytém byl nainstalován velice rychle.
Previous
Next

Účinně chráníme váš vůz

Náš systém je velmi účinnou ochranou proti všem známým způsobům odcizení vozidla.

Včetně v poslední době nejoblíbenější metody – na kufru!

OCHRANA VAŠEHO VOZU PŘED KRÁDEŽÍ

Vyplňte tento formulář a my se podíváme, zda vaše auto servisujeme.


OCHRANA VAŠEHO VOZU PŘED KRÁDEŽÍ

Vyplňte tento formulář a my se podíváme, zda vaše auto servisujeme.

Ozveme se vám do 1 hodiny.

Stránka používá soubory cookies. Více informací naleznete zde.