Deaktivace zapalování pomocí PIN kódu nebo tlačítka – Imobilizér CAN CanLock

Metody zlodějů jsou stále rafinovanější, a proto se vyplatí investovat do technologicky pokročilých zabezpečení proti krádeži – deaktivace zapalování pomocí kódu. 

Deaktivace zapalování pomocí PIN kódu/tlačítka – jak to funguje? 

Když jsem před 15 lety poprvé viděl film Kurýr (2002), snil jsem o BMW řady 7 (E38) a deaktivaci zapalování na kód. Dokonce se mi podařilo koupit BMW (také 735i, ale bez čísla 06 na poznávací značce a nebylo černé). Odemknutí auta skrytou klávesnicí bylo před dvěma desetiletími docela zajímavé. Systém deaktivace zapalování pomocí kódu, který se skládá z kombinace tlačítek, lze dnes nainstalovat téměř do každého auta a účinně jej tak chránit před krádeží. 

Není nutná instalace speciálních tlačítek nebo klávesnice. Technologický pokrok a globální využití sběrnice CAN jako mozku automobilu s sebou přineslo mnoho možností

canlock-zabezpec-auto
Miniaturní zařízení CanLock vám umožňuje deaktivovat zapalování prostřednictvím kódu – a nejen to 

Zadání kódu je pouze jedním ze způsobů, jak lze deaktivovat zapalování – důležitější je, jak je auto zabezpečené. Imobilizér CAN CanLock účinně chrání vůz před krádeží a deaktivaci lze provést pomocí naprogramovaného kódu, chytrého telefonu nebo speciální bezdotykové klíčenky. 

Imobilizér CAN CanLock – účinná deaktivace zapalování nejen na kód nebo tlačítko 

Imobilizér CAN je miniaturní zařízení, které je do auta instalováno bez zásahu do elektrické instalace –nenarušuje tedy záruku vozidla. CanLock je kompatibilní se všemi elektronickými zařízeními ve vozidle. CanLock komunikuje se sběrnicí CAN a zadává různé příkazy v závislosti na situaci. Díky tomu se jedná o zařízení se širokých dosahem, které umožňuje chránit téměř každé vozidlo. Bez ohledu na to, zda se jedná o elektromobil, hybrid nebo auto s klasickým spalovacím motorem nebo dokonce o motorku. CanLock je kompatibilní s většinou automobilů – i těch dovážených z USA a seznam kompatibilních vozidel každým dnem roste. 

Imobilizér CAN CanLock – jak chrání? 

CanLock může v závislosti na zvolené variantě kromě deaktivace zapalování nabídnout mnohem více funkcí. Umožňuje také instalaci dodatečného automatického alarmu se dvěma nainstalovanými sirénami – jednou zvenčí, aby účinně upozornila majitele a druhou uvnitř vozidla o hlasitosti +/- 100 db, která zaručeně odradí každého zloděje. Instalujeme také snímače polohy a náklonu, které budou auto chránit před krádeží na odtahovém vozidle nebo krádeží kol. 

Hledáte pro svůj vůz účinnou ochranu proti krádeži? Vyplňte kontaktní formulář nebo nám zavolejte na číslo: +420 296 842 242 – a my vám poradíme, jak můžete ochránit své auto a mít klidný spánek 🙂

Podívejte se, jak nás hodnotí zákazníci

5/5
5/5
Jonáš Babiš
Jonáš Babiš
Read More
Skvělý systém proti krádeži od Zabezpeč Auto. Doporučil mi ho známý, který díky němu zachránil cenná zavazadla. Systém jsem si pořídil také a rozhodně nelituji...
Jan Venkrbec
Jan Venkrbec
Read More
V mém okolí jsou krádeže aut stále častější, proto jsem se rozhodl investovat do spolehlivého systému.
Eliška Zemánková
Eliška Zemánková
Read More
Doporučuji všem. Skvělá komunikace se zákazníkem. Instalatér mi profesionálně vysvětlil, jak zařízení správně používat. Stačí nasednout do auta se svým smartfonem (s nainstalovanou aplikací) nebo ovladačem. Ještě nezapomenout jedno i druhé…
Dominik Cerman
Dominik Cerman
Read More
Mohu jen doporučit, solidní společnost, precizní instalace. Servisní technik mi vysvětlil, jak systém funguje. Jedná se o vysoce kvalitní zařízení. Pokud chcete, aby vám auto nikdo neukradl, pořiďte si ho.
Simona Füzyová
Simona Füzyová
Read More
Systém je nainstalován a funguje bez problémů. Objevila se malá chyba, kterou jsem nahlásila a byla opravena během několika dní. Společnost se ozvala rychle a systém už funguje bez problémů.
Jan Blatouch
Jan Blatouch
Read More
ODBORNĚ, PROFESIONÁLNĚ A RYCHLE. Servisního technika hodnotím 10/10, nebo rovnou 11. Společnost, na kterou je spolehnutí... VELIKÁ SPOKOJENOST 👍👍👍👍👍 Každému mohu jen doporučit 👍👍👍👍👍MÉ AUTO JE V BEZPEČÍ!!!
Filip Havlicek
Filip Havlicek
Read More
Společnost má zákaznický servis na vysoké úrovni, zkušeného a sympatického instalatéra. Jen tak dál!!
Petr Škorvan
Petr Škorvan
Read More
Domluva probíhala na úrovni a samotná instalace proběhla bez problémů. Samotný Canlock funguje tak jak má. Za mě dobrý.
Natalie Raclavska
Natalie Raclavska
Read More
Měli jsme štěstí, že jsme narazili na tuto firmu. Vše funguje i v hybridu, jak má, servis, pomoc, vysvětlili, jak zabezpečení používat. Je dobře, když můžete svěřit auto někomu, kdo mu rozumí a kdo nedělá věci narychlo. Doporučuji.
Viktoriya Bairamyan
Viktoriya Bairamyan
Read More
Profesionální instalace. Spolehlivý systém! Doporučuji!
Michal Novák
Michal Novák
Read More
Jsem velice spokojen, zabezpečovací sytém byl nainstalován velice rychle.
Previous
Next

Účinně chráníme váš vůz

Náš systém je velmi účinnou ochranou proti všem známým způsobům odcizení vozidla.

Včetně v poslední době nejoblíbenější metody – na kufru!

OCHRANA VAŠEHO VOZU PŘED KRÁDEŽÍ

Vyplňte tento formulář a my se podíváme, zda vaše auto servisujeme.


OCHRANA VAŠEHO VOZU PŘED KRÁDEŽÍ

Vyplňte tento formulář a my se podíváme, zda vaše auto servisujeme.

Ozveme se vám do 1 hodiny.

Stránka používá soubory cookies. Více informací naleznete zde.