Jak CanLock zabránil krádeži auta – názor, informace od majitele.

V únoru 2021 od jednoho z našich klientů obdrželi jsme informaci, že imobilizér CAN nainstalovaný v jeho voze zabránil krádeži. Pouhý pokus o krádež je samozřejmě nešťastným překvapením. Štěstí v neštěstí je, že auto nebylo odcizeno – díky zařízení proti krádeži nainstalovaným ve vozidle, tedy imobilizérem CAN CanLock.

Neúspěšný pokus o krádež – imobilizér CAN zabránil krádeži.

Auto, které se zloděj pokusil ukrást to Toyota RAV4 z roku 2020 s hybridním pohonem. Nutno podotknout, že model RAV4 je docela často kradený. Vedle toho jsou i Yaris a Auris a na celé věci je smutný fakt, že žebříček nejkradenějších značek aut vede Toyota. Více o zabezpečení proti krádeži elektrických a hybridních vozů naleznete zde.

Po obdržení informace o incidentu jsme klienta kontaktovali a on sám o krádeži říká:

… víte co – spíš jsem ostražitý, z okna mám výhled na auto, kolem 3.30 jsem viděl, že jsou vyklopená zrcátka, tak říkám „něco se stalo“

A może mi Pan powiedzieć, gdzie złodzieje szukali blokady?

W całej desce, z obu stron. Zszedłem i rzeczywiściesamochód zdewastowali, przewody pocięli, [urządzenia] chyba nie znaleźli. Spryskali gazem pieprzowym, żeby śladów nie było czy coś, zerwali całą półkę przed pasażerem, ale na szczęście nie udało im się [ukraść].

Můžete mi říct, kde zloději hledali blokádu?

Na palubě, na obou stranách. Sjel jsem dolů a skutečně – zdevastovali auto, přestřihli dráty, asi to nenašli. Nastříkali pepřový sprej, aby tam nebyly žádné stopy nebo tak něco, ulomili celou polici před spolujezdcem, ale naštěstí se jim nepodařilo [ukrást].

Kontaktoval jste poté policii?

Ano, samozřejmě jsem zavolal policii [probíhá vyšetřování].

Zloděj na autě zanechal škodu, naštěstí nebyla velká škoda. Auto už je opraveno. Majitel a my jsme rádi, že náš imobilizér CanLock CAN zastavil krádež. Jsem taký rádí, že se auto nepodařilo nastartovat, i když pokusu o nastartování věnoval zloděj velké úsilí.

Jak můžete vidět na příkladu, náš systém funguje v nových vozidlech bez ohledu na typ pohonu. To je důležité, protože blokace zapalování zapalování, které vypínají systém mechanicky nebudou fungovat u vozů s elektromotorem. Náš systém je technologicky vyspělé řešení. Dokáže znehybnit téměř každé vozidlo – bez ohledu na druh paliva a pohon. Zajišťujeme také elektromobily.

Imobilizér CAN – CanLock

CanLock je miniaturní zařízení, které toho umí opravdu hodně. Imobilizér CAN účinně znehybní vůz bez ohledu na druh paliva a pohon. Systém funguje na bázi CAN sběrnice – mozku každého moderního vozidla

CanLock může mimo jiné:

  • zabezpečit vůz proti krádeži „na kufřík“;
  • zabezpečit vozidlo proti krádeži kol a krádeži na odtahovém voze pomocí snímače náklonu;
  • informovat o události hlasitou poplašnou sirénou a „vyžene“ zloděje ven pomocí jiné – instalované uvnitř vozidla, o hlasitosti +/- 100 db;
  • Kontrolovat stav vozidla, kontrolujte geozóny, blokovat na dálku zapalování a mnoho dalšíh díky přídavnému GPS modulu .

Přečtěte si více o našem systému CanLock – jak funguje, proč je efektivním a stabilním řešením. Seznamte se s názory na zabezpec-auto.cz a prohlédněte si projekty, které každý den realizujeme po celé Republice. Naše zařízení má schválení E20 a neporušuje záruku vozidla.

Podívejte se, jak nás hodnotí zákazníci

5/5
5/5
Jonáš Babiš
Jonáš Babiš
Read More
Skvělý systém proti krádeži od Zabezpeč Auto. Doporučil mi ho známý, který díky němu zachránil cenná zavazadla. Systém jsem si pořídil také a rozhodně nelituji...
Jan Venkrbec
Jan Venkrbec
Read More
V mém okolí jsou krádeže aut stále častější, proto jsem se rozhodl investovat do spolehlivého systému.
Eliška Zemánková
Eliška Zemánková
Read More
Doporučuji všem. Skvělá komunikace se zákazníkem. Instalatér mi profesionálně vysvětlil, jak zařízení správně používat. Stačí nasednout do auta se svým smartfonem (s nainstalovanou aplikací) nebo ovladačem. Ještě nezapomenout jedno i druhé…
Dominik Cerman
Dominik Cerman
Read More
Mohu jen doporučit, solidní společnost, precizní instalace. Servisní technik mi vysvětlil, jak systém funguje. Jedná se o vysoce kvalitní zařízení. Pokud chcete, aby vám auto nikdo neukradl, pořiďte si ho.
Simona Füzyová
Simona Füzyová
Read More
Systém je nainstalován a funguje bez problémů. Objevila se malá chyba, kterou jsem nahlásila a byla opravena během několika dní. Společnost se ozvala rychle a systém už funguje bez problémů.
Jan Blatouch
Jan Blatouch
Read More
ODBORNĚ, PROFESIONÁLNĚ A RYCHLE. Servisního technika hodnotím 10/10, nebo rovnou 11. Společnost, na kterou je spolehnutí... VELIKÁ SPOKOJENOST 👍👍👍👍👍 Každému mohu jen doporučit 👍👍👍👍👍MÉ AUTO JE V BEZPEČÍ!!!
Filip Havlicek
Filip Havlicek
Read More
Společnost má zákaznický servis na vysoké úrovni, zkušeného a sympatického instalatéra. Jen tak dál!!
Petr Škorvan
Petr Škorvan
Read More
Domluva probíhala na úrovni a samotná instalace proběhla bez problémů. Samotný Canlock funguje tak jak má. Za mě dobrý.
Natalie Raclavska
Natalie Raclavska
Read More
Měli jsme štěstí, že jsme narazili na tuto firmu. Vše funguje i v hybridu, jak má, servis, pomoc, vysvětlili, jak zabezpečení používat. Je dobře, když můžete svěřit auto někomu, kdo mu rozumí a kdo nedělá věci narychlo. Doporučuji.
Viktoriya Bairamyan
Viktoriya Bairamyan
Read More
Profesionální instalace. Spolehlivý systém! Doporučuji!
Michal Novák
Michal Novák
Read More
Jsem velice spokojen, zabezpečovací sytém byl nainstalován velice rychle.
Previous
Next

Účinně chráníme váš vůz

Náš systém je velmi účinnou ochranou proti všem známým způsobům odcizení vozidla.

Včetně v poslední době nejoblíbenější metody – na kufru!

OCHRANA VAŠEHO VOZU PŘED KRÁDEŽÍ

Vyplňte tento formulář a my se podíváme, zda vaše auto servisujeme.


OCHRANA VAŠEHO VOZU PŘED KRÁDEŽÍ

Vyplňte tento formulář a my se podíváme, zda vaše auto servisujeme.

Ozveme se vám do 1 hodiny.

Stránka používá soubory cookies. Více informací naleznete zde.