Moderní ochrana proti krádeži drahých aut – jaký systém zvolit?

Zabezpečení drahých a moderních vozů nemusí být problematické téma. Drahá auta jsou za prvé… drahá, takže se vyplatí je dobře zabezpečit. Za druhé – jsou moderní – plné elektroniky a počítačů v palubní desce. Jaký druh ochrany proti krádeži tedy zvolit, aby byl účinný a dokázal si poradit s moderní infrastrukturou vozidla? Jak zabezpečit moderní elektrický a hybridní vůz?

Proč se u drahých aut vyplatí investovat do zabezpečení proti krádeži?

Realita je bohužel taková, že mezi vozy odcizenými v roce 2020 tvoří podstatnou část značky považované za prémiové.

To ukazuje rozsah problému – krade se méně aut, ale drahých a kradou se ta nejnovější.

3 nejčastější TOP značky jsou: Toyota, Audi, BMW.

3 nejčastěji kradené TOP modely jsou: A4, řada 5, A6

Asi 36 % všech krádeží tvoří krádeže aut ne starších 4 let.

Nejčastějším způsobem krádeže je krádež „na kufřík“. V roce 2019 testoval ADAC 237 vozů s bezklíčovým systémem a jen málo vozů Jaguar Land-Rover této metodě odolalo – každopádně to není záruka, protože i přes úspěch jsou vozy tohoto výrobce na seznamech odcizených vozů.

Navštivte náš kanál YouTube a podívejte se, jak náš systém funguje.

Zabezpečovací zařízení proti krádeži pro moderní vozy – 2022.

Exkluzivní auta nejsou jen o moderní technice, bezpečnosti, ekologii, ale také o reprezentativnosti. Kvůli našemu podnikání, funkci nebo jen vlastním potřebám používáme luxusní auto nebo moderní elektromobil, abychom světu něco sdělili.

Co bychom řekli světu, kdybychom drahé auto zajistili zámkem na volantu? Toto řešení nepřichází v úvahu ze dvou důvodů – přežilo a není zvlášť efektivní v dobách, kdy je „vše“ elektronické. Zavrhněme tedy myšlenku instalace mechanických zámků, protože v dnešní době tato řešení ztratila svou hodnotu. Skrytí klíče v hliníkové fólii je také řešením pochybné účinnosti a špatné praktičnosti.

Napadá samozrejmě GPS / GSM / radiolokace – je to velmi oblíbený bezpečnostní prvek „proti krádeži“. Problém je v tom, že nechrání před krádeží, ale pouze umožňuje (možná) sledovat vozidlo po krádeži, a to je úplně jiný literární žánr. Zloději ale používají rušičky různých signálů a vozidlo pak nelze sledovat.

Na této stránce si můžete takovou rušičku koupit za 899 dolarů. Jak tvrdí výrobce – zařízení bude blokovat 3G, 4G, 5G, LTE, GPS, LO-JACK, WiFi, UHF, VHF a mnoho dalších signálů v okruhu až 80 metrů.

GPS je skvělá technologie, která usnadňuje život a umožňuje fungování mnoha vynálezů, ale na jejím základě je hlavní hodnotou zabezpečení proti krádeži mírné zneužití. Moduly GPS mohou poskytnout další stejně cenné aplikace.

Jak zajistit drahé auto? Imobilizér CAN CanLock.

Dobrým bezpečnostním opatřením pro moderní vozy je takové, které bude především účinné a poradí si se stále modernějšími způsoby krádeží. Dobré zabezpečení je také homologováno a nemá vliv na záruku vozidla. Co jiného má dobré zabezpečení? Rozhodně jde o autorská práva a ne o zlom – zloději nevědí, s čím mají co do činění. Důležitá je také pohodlnost používání – jelikož máme bezklíčový systém, nemusíme se ho vzdávat, abychom ochránili auto proti krádeži na kufru. Třešničkou na dortu je evropsky původ a plná podpora výrobce.

Všechny výše zmíněné vlastnosti charakterizuje imobilizér CAN CanLock od Zabezpeč Auto. Naše zařízení jsou v různých variantách, umožňují znehybnit prakticky jakýkoli vůz (naše základna se neustále rozrůstá) – zajišťujeme různé vozy včetně drahých, hybridních, elektromobilů, dovezených z USA i motocykly. Jsme autory tohoto systému a neustále rozvíjíme jeho schopnosti.

CanLock dokáže kromě znehybnění vozu zabezpečit vůz proti krádeži odtahového vozu nebo odcizení kola pomocí senzoru náklonu, který spustí hlasitou sirénu. Vybavena přídavným GPS modulem dává všechny možnosti, umí na dálku vypnout zapalování a sledovat stav vozidla. Imobilizér CAN komunikující se sběrnicí CAN – mozkem každého moderního automobilu, je řešením pro dnešní dobu.

Podívejte se, jak nás hodnotí zákazníci

5/5
5/5
Jonáš Babiš
Jonáš Babiš
Read More
Skvělý systém proti krádeži od Zabezpeč Auto. Doporučil mi ho známý, který díky němu zachránil cenná zavazadla. Systém jsem si pořídil také a rozhodně nelituji...
Jan Venkrbec
Jan Venkrbec
Read More
V mém okolí jsou krádeže aut stále častější, proto jsem se rozhodl investovat do spolehlivého systému.
Eliška Zemánková
Eliška Zemánková
Read More
Doporučuji všem. Skvělá komunikace se zákazníkem. Instalatér mi profesionálně vysvětlil, jak zařízení správně používat. Stačí nasednout do auta se svým smartfonem (s nainstalovanou aplikací) nebo ovladačem. Ještě nezapomenout jedno i druhé…
Dominik Cerman
Dominik Cerman
Read More
Mohu jen doporučit, solidní společnost, precizní instalace. Servisní technik mi vysvětlil, jak systém funguje. Jedná se o vysoce kvalitní zařízení. Pokud chcete, aby vám auto nikdo neukradl, pořiďte si ho.
Simona Füzyová
Simona Füzyová
Read More
Systém je nainstalován a funguje bez problémů. Objevila se malá chyba, kterou jsem nahlásila a byla opravena během několika dní. Společnost se ozvala rychle a systém už funguje bez problémů.
Jan Blatouch
Jan Blatouch
Read More
ODBORNĚ, PROFESIONÁLNĚ A RYCHLE. Servisního technika hodnotím 10/10, nebo rovnou 11. Společnost, na kterou je spolehnutí... VELIKÁ SPOKOJENOST 👍👍👍👍👍 Každému mohu jen doporučit 👍👍👍👍👍MÉ AUTO JE V BEZPEČÍ!!!
Filip Havlicek
Filip Havlicek
Read More
Společnost má zákaznický servis na vysoké úrovni, zkušeného a sympatického instalatéra. Jen tak dál!!
Petr Škorvan
Petr Škorvan
Read More
Domluva probíhala na úrovni a samotná instalace proběhla bez problémů. Samotný Canlock funguje tak jak má. Za mě dobrý.
Natalie Raclavska
Natalie Raclavska
Read More
Měli jsme štěstí, že jsme narazili na tuto firmu. Vše funguje i v hybridu, jak má, servis, pomoc, vysvětlili, jak zabezpečení používat. Je dobře, když můžete svěřit auto někomu, kdo mu rozumí a kdo nedělá věci narychlo. Doporučuji.
Viktoriya Bairamyan
Viktoriya Bairamyan
Read More
Profesionální instalace. Spolehlivý systém! Doporučuji!
Michal Novák
Michal Novák
Read More
Jsem velice spokojen, zabezpečovací sytém byl nainstalován velice rychle.
Previous
Next

Účinně chráníme váš vůz

Náš systém je velmi účinnou ochranou proti všem známým způsobům odcizení vozidla.

Včetně v poslední době nejoblíbenější metody – na kufru!

OCHRANA VAŠEHO VOZU PŘED KRÁDEŽÍ

Vyplňte tento formulář a my se podíváme, zda vaše auto servisujeme.


OCHRANA VAŠEHO VOZU PŘED KRÁDEŽÍ

Vyplňte tento formulář a my se podíváme, zda vaše auto servisujeme.

Ozveme se vám do 1 hodiny.

Stránka používá soubory cookies. Více informací naleznete zde.