CanLock – Názory zákazníků na ochranu proti krádeži od Zabezpec-auto.cz

Při každodenní práci v automobilovém průmyslu jsme zjistili, že hodnotné vztahy jsou postaveny pouze na vzájemné důvěře. Naši klienti se mohou vždy spolehnout na profesionální servis a individuální přístup.

Jsme automobiloví nadšenci, kteří razí cestu v obtížném odvětví – zabezpečení proti krádeži. Názory lidí, kteří nám důvěřují, nejlépe dokazují, že směr vývoje, který jsme zvolili, je prostě správný.

CanLock – co nás odlišuje?

CanLock je jedno z mála zařízení na trhu, které komplexně chrání vozidla s bezklíčovým přístupem proti krádeži. Blokáda je plně odolná vůči moderním metodám krádeží: „na gameboye“, „na kufřík“ nebo „na odtahovku“.

Jak pracujeme?

Spokojenost zákazníků a pozitivní názory v oboru zabezpečení proti krádeži jsou budovány kombinací tří faktorů: účinnosti proti krádeži, vysoce kvalitní montáže a technické podpory.

Během mnoha let činnosti jsme vyvinuli efektivní proces obsluhy zákazníků, který nás řadí mezi lídry na trhu.

1.Kontakt

Zákazníci, které zajímají názory na CanLock, nejčastěji nacházejí naše odborné články, které pravidelně publikujeme. Chcete-li přímo kontaktovat naše specialisty, zavolejte na číslo 296 842 242 nebo přejděte na kontaktní formulář kliknutím na tlačítko níže:

2. Rozhovor

Naši odborníci okamžitě kontaktují zákazníka a poskytnou mu veškeré potřebné informace, jak vůz ochránit proti krádeži. Společně stanovíme priority a na základě toho se rozhodneme, jakou verzi ochrany proti krádeži CanLock nabídnout a zvolit.

3.Montáž

Společně s klientem určíme termín a místo montáže CanLock. Naše servisní místa se nacházejí v každém větším městě. Za výjimečných okolností se můžeme vydat i do vzdálenějších míst naší země.

4.Podpora

Pozitivní názory na CanLock vyplývají také z toho, že naši zákazníci se mohou při    provozu zařízení vždy spolehnout na technickou podporu. Kromě toho nabízíme i možnost přenesení zámku CanLock z jiného vozu, např. při koupi nového.

Podívejte se, jak nás hodnotí zákazníci

5/5
5/5
Jonáš Babiš
Jonáš Babiš
Read More
Skvělý systém proti krádeži od Zabezpeč Auto. Doporučil mi ho známý, který díky němu zachránil cenná zavazadla. Systém jsem si pořídil také a rozhodně nelituji...
Jan Venkrbec
Jan Venkrbec
Read More
V mém okolí jsou krádeže aut stále častější, proto jsem se rozhodl investovat do spolehlivého systému.
Eliška Zemánková
Eliška Zemánková
Read More
Doporučuji všem. Skvělá komunikace se zákazníkem. Instalatér mi profesionálně vysvětlil, jak zařízení správně používat. Stačí nasednout do auta se svým smartfonem (s nainstalovanou aplikací) nebo ovladačem. Ještě nezapomenout jedno i druhé…
Dominik Cerman
Dominik Cerman
Read More
Mohu jen doporučit, solidní společnost, precizní instalace. Servisní technik mi vysvětlil, jak systém funguje. Jedná se o vysoce kvalitní zařízení. Pokud chcete, aby vám auto nikdo neukradl, pořiďte si ho.
Simona Füzyová
Simona Füzyová
Read More
Systém je nainstalován a funguje bez problémů. Objevila se malá chyba, kterou jsem nahlásila a byla opravena během několika dní. Společnost se ozvala rychle a systém už funguje bez problémů.
Jan Blatouch
Jan Blatouch
Read More
ODBORNĚ, PROFESIONÁLNĚ A RYCHLE. Servisního technika hodnotím 10/10, nebo rovnou 11. Společnost, na kterou je spolehnutí... VELIKÁ SPOKOJENOST 👍👍👍👍👍 Každému mohu jen doporučit 👍👍👍👍👍MÉ AUTO JE V BEZPEČÍ!!!
Filip Havlicek
Filip Havlicek
Read More
Společnost má zákaznický servis na vysoké úrovni, zkušeného a sympatického instalatéra. Jen tak dál!!
Petr Škorvan
Petr Škorvan
Read More
Domluva probíhala na úrovni a samotná instalace proběhla bez problémů. Samotný Canlock funguje tak jak má. Za mě dobrý.
Natalie Raclavska
Natalie Raclavska
Read More
Měli jsme štěstí, že jsme narazili na tuto firmu. Vše funguje i v hybridu, jak má, servis, pomoc, vysvětlili, jak zabezpečení používat. Je dobře, když můžete svěřit auto někomu, kdo mu rozumí a kdo nedělá věci narychlo. Doporučuji.
Viktoriya Bairamyan
Viktoriya Bairamyan
Read More
Profesionální instalace. Spolehlivý systém! Doporučuji!
Michal Novák
Michal Novák
Read More
Jsem velice spokojen, zabezpečovací sytém byl nainstalován velice rychle.
Previous
Next

Účinně chráníme váš vůz

Náš systém je velmi účinnou ochranou proti všem známým způsobům odcizení vozidla.

Včetně v poslední době nejoblíbenější metody – na kufru!

OCHRANA VAŠEHO VOZU PŘED KRÁDEŽÍ

Vyplňte tento formulář a my se podíváme, zda vaše auto servisujeme.


OCHRANA VAŠEHO VOZU PŘED KRÁDEŽÍ

Vyplňte tento formulář a my se podíváme, zda vaše auto servisujeme.

Ozveme se vám do 1 hodiny.

Stránka používá soubory cookies. Více informací naleznete zde.