Jak zabezpečít KeyLess v roce 2022

Bezklíčové systémy KeyLess jsou v nabídkách automobilek minimálně pár let a jejich obliba roste, takže se samozřejmě objevují i ​​v levnějších vozidlech – jak zajistit KeyLess v roce 2021, aby se nám auto nedostalo do rukou zloděje?

Jak zabezpečit KeyLess (bezklíčový systém)? Proč je to důležité?

Ze statistik krádeží aut vyplývá, že se dnes kradou především auta stará několik let (v roce 2020 se nejčastěji kradly vozy z roku 2017). Tyto vozy mají nejčastěji bezklíčový systém, nazývaný také KeyLess. Právě náchylnost k zachycení signálu tohoto řešení je hlavní slabinou dnešních aut, kterou využívají zloději aut.

Co je to krádež na kufřík?

Snažíte se odpovědět na otázku „jak zabezpečit KeyLess?“ jako první je třeba zmínit podstatu krádeže na kufřík. Je to v současnosti nejoblíbenější metoda krádeží – je neinvazivní, diskrétní a rychlá. O krádeži s kufříkem jsme toho napsali již hodně.

Tato metoda spočívá v zachycení a zesílení signálu z dálkového ovladače / karty KeyLess a následném přenosu signálu do vozu. U systému je jasné, že se vedle auta objevil řidič s dálkovým ovládáním – i když většinu času spí. Jak vypadá krádež na kufřík ukazuje obrázek níže.

Jak zabezpečít KeyLess v roce 2022

Imobilizér CAN CanLock – řešení, které nabízíme v Zabezpeč Auto. Zařízení zabrání nastartování vozidla bez ohledu na to, jak zloděj zachytí signál z dálkového ovladače. Největší výhodou CanLock je fakt, že chrání nejen proti krádeži na kufru, ale také mnoha různými způsoby. Ať se zloděj do auta dostane jakkoli, nastartovat se mu nepodaří.

CanLock lze také rozšířit o různé moduly, které vůz ochrání i proti krádeži na odtahovce nebo krádeži kol. Pokud máme zájem o GPS modul – lze jej dovybavit při zachování základní ochrany, která není náchylná k rušení signálu. Systém je vyvinut, vyvinut a podporován v EU, má schválení E20 a neporušuje záruku vozidla. Další výhodou CanLocku je fakt, že nevyžaduje placení žádného předplatného a lze jej také přenést do jiného vozu.

Podívejte se, jak nás hodnotí zákazníci

5/5
5/5
Jonáš Babiš
Jonáš Babiš
Read More
Skvělý systém proti krádeži od Zabezpeč Auto. Doporučil mi ho známý, který díky němu zachránil cenná zavazadla. Systém jsem si pořídil také a rozhodně nelituji...
Jan Venkrbec
Jan Venkrbec
Read More
V mém okolí jsou krádeže aut stále častější, proto jsem se rozhodl investovat do spolehlivého systému.
Eliška Zemánková
Eliška Zemánková
Read More
Doporučuji všem. Skvělá komunikace se zákazníkem. Instalatér mi profesionálně vysvětlil, jak zařízení správně používat. Stačí nasednout do auta se svým smartfonem (s nainstalovanou aplikací) nebo ovladačem. Ještě nezapomenout jedno i druhé…
Dominik Cerman
Dominik Cerman
Read More
Mohu jen doporučit, solidní společnost, precizní instalace. Servisní technik mi vysvětlil, jak systém funguje. Jedná se o vysoce kvalitní zařízení. Pokud chcete, aby vám auto nikdo neukradl, pořiďte si ho.
Simona Füzyová
Simona Füzyová
Read More
Systém je nainstalován a funguje bez problémů. Objevila se malá chyba, kterou jsem nahlásila a byla opravena během několika dní. Společnost se ozvala rychle a systém už funguje bez problémů.
Jan Blatouch
Jan Blatouch
Read More
ODBORNĚ, PROFESIONÁLNĚ A RYCHLE. Servisního technika hodnotím 10/10, nebo rovnou 11. Společnost, na kterou je spolehnutí... VELIKÁ SPOKOJENOST 👍👍👍👍👍 Každému mohu jen doporučit 👍👍👍👍👍MÉ AUTO JE V BEZPEČÍ!!!
Filip Havlicek
Filip Havlicek
Read More
Společnost má zákaznický servis na vysoké úrovni, zkušeného a sympatického instalatéra. Jen tak dál!!
Petr Škorvan
Petr Škorvan
Read More
Domluva probíhala na úrovni a samotná instalace proběhla bez problémů. Samotný Canlock funguje tak jak má. Za mě dobrý.
Natalie Raclavska
Natalie Raclavska
Read More
Měli jsme štěstí, že jsme narazili na tuto firmu. Vše funguje i v hybridu, jak má, servis, pomoc, vysvětlili, jak zabezpečení používat. Je dobře, když můžete svěřit auto někomu, kdo mu rozumí a kdo nedělá věci narychlo. Doporučuji.
Viktoriya Bairamyan
Viktoriya Bairamyan
Read More
Profesionální instalace. Spolehlivý systém! Doporučuji!
Michal Novák
Michal Novák
Read More
Jsem velice spokojen, zabezpečovací sytém byl nainstalován velice rychle.
Previous
Next

Účinně chráníme váš vůz

Náš systém je velmi účinnou ochranou proti všem známým způsobům odcizení vozidla.

Včetně v poslední době nejoblíbenější metody – na kufru!

OCHRANA VAŠEHO VOZU PŘED KRÁDEŽÍ

Vyplňte tento formulář a my se podíváme, zda vaše auto servisujeme.


OCHRANA VAŠEHO VOZU PŘED KRÁDEŽÍ

Vyplňte tento formulář a my se podíváme, zda vaše auto servisujeme.

Ozveme se vám do 1 hodiny.

Stránka používá soubory cookies. Více informací naleznete zde.