Zabezpečení motocyklu proti krádeži – instalace systému proti krádeži

Jak ochránit motorku proti krádeži? To je otázka, kterou si klade nejeden majitel dvoukolek. Zabezpečení motocyklu proti krádeži nemusí být problematické – musí být účinné a pohodlné.

Jak ochránit motorku proti krádeži? Systémy proti krádeži.

Proti krádeži se můžete chránit instalací pokročilého systému ochrany, který si s tím poradí i v případě odcizení klíčů od motorky! Zastavit lze i krádež na kufřík nebo natažení na odtahovku – stačí dobrá ochrana motocyklu proti krádeži.

Zabezpečení motocyklu proti krádeži „na kufřík“

Majitelé dražších a novějších motocyklů, jako je BMW řady R nebo F, mají bezklíčkový systém, který je dobře známý z automobilů. Tato praktická vychytávka jistě usnadňuje každodenní používání zařízení, má však značnou nevýhodu – náchylnost k odposlechu signálu. Pokud to uděláte, téměř vždy skončíte krádeží vašeho vozidla. Nemusí to však tak být. Imobilizér CAN CanLock dokáže přerušit zapalování motocyklu tak, že „ukradení signálu“ z klíčku metodou „na kufřík“ nebo dokonce krádež klíčů fyzicky neznamená krádež motocyklu.

CanLock – jak v mnoha ohledech ochrání motorku proti krádeži?

Imobilizér CAN CanLock je zařízení, které lze použít jak v autech, tak na motocyklech. Systém je založen na sběrnici CAN, která je mozkem každého moderního přístroje.

Schopnosti imobilizéru CAN v motocyklu:

  • Vypnutí zapalování motocyklu – s vozidlem smí pohybovat pouze majitel. Klientovi poskytneme speciální kód, šifrovanou aplikaci, Zabezpeč Auto nebo vyhrazený proximity klíč.
  • Velmi hlasitý autoalarm s přídavnou sirénou – jakýkoli neoprávněný pokus o nastartování vozidla bude mít za následek hlasitý alarm.
  • Zajištění motocyklu proti krádeži na odtahovce a dalším pokusům o přesun – ve variantě CanLock SIRÉNA + Odtahovka instalujeme snímače náklonu a polohy vozidla. Systém zaznamenává polohu snímače při vypnutí vozidla, tedy jakýkoli pokus o přesun nebo vytažení motocyklu na přívěs / auto skončí velmi hlasitou sirénou.
  • Nabízíme GPS modul pro systém CanLock – dokáže na dálku znehybnit vozidlo, prozkoumat jeho polohu a určit geozóny a mnoho dalšího. Efektivní funkce pro uložení motocyklu mimo každodenní dosah.

Náš systém je kompatibilní s mnoha novějšími motocykly, jejichž elektronika je založena na sběrnici CAN. Poskytujeme služby mj Motocykly BMW, Harley-Davidson a Ducati.

Nejoblíbenější motocykly, které jsme zajistili, byly:

BMW: R 1200 GS (LC) od roku 2013

R 1250 GS (exkluzivní) od roku 2019

F 850 ​​GS

Harley-Davidson Dyna FXDF (Fat Bob) z roku 2014

Ducati Multistrada 1260S z roku 2018

Podívejte se, jak nás hodnotí zákazníci

5/5
5/5
Jonáš Babiš
Jonáš Babiš
Read More
Skvělý systém proti krádeži od Zabezpeč Auto. Doporučil mi ho známý, který díky němu zachránil cenná zavazadla. Systém jsem si pořídil také a rozhodně nelituji...
Jan Venkrbec
Jan Venkrbec
Read More
V mém okolí jsou krádeže aut stále častější, proto jsem se rozhodl investovat do spolehlivého systému.
Eliška Zemánková
Eliška Zemánková
Read More
Doporučuji všem. Skvělá komunikace se zákazníkem. Instalatér mi profesionálně vysvětlil, jak zařízení správně používat. Stačí nasednout do auta se svým smartfonem (s nainstalovanou aplikací) nebo ovladačem. Ještě nezapomenout jedno i druhé…
Dominik Cerman
Dominik Cerman
Read More
Mohu jen doporučit, solidní společnost, precizní instalace. Servisní technik mi vysvětlil, jak systém funguje. Jedná se o vysoce kvalitní zařízení. Pokud chcete, aby vám auto nikdo neukradl, pořiďte si ho.
Simona Füzyová
Simona Füzyová
Read More
Systém je nainstalován a funguje bez problémů. Objevila se malá chyba, kterou jsem nahlásila a byla opravena během několika dní. Společnost se ozvala rychle a systém už funguje bez problémů.
Jan Blatouch
Jan Blatouch
Read More
ODBORNĚ, PROFESIONÁLNĚ A RYCHLE. Servisního technika hodnotím 10/10, nebo rovnou 11. Společnost, na kterou je spolehnutí... VELIKÁ SPOKOJENOST 👍👍👍👍👍 Každému mohu jen doporučit 👍👍👍👍👍MÉ AUTO JE V BEZPEČÍ!!!
Filip Havlicek
Filip Havlicek
Read More
Společnost má zákaznický servis na vysoké úrovni, zkušeného a sympatického instalatéra. Jen tak dál!!
Petr Škorvan
Petr Škorvan
Read More
Domluva probíhala na úrovni a samotná instalace proběhla bez problémů. Samotný Canlock funguje tak jak má. Za mě dobrý.
Natalie Raclavska
Natalie Raclavska
Read More
Měli jsme štěstí, že jsme narazili na tuto firmu. Vše funguje i v hybridu, jak má, servis, pomoc, vysvětlili, jak zabezpečení používat. Je dobře, když můžete svěřit auto někomu, kdo mu rozumí a kdo nedělá věci narychlo. Doporučuji.
Viktoriya Bairamyan
Viktoriya Bairamyan
Read More
Profesionální instalace. Spolehlivý systém! Doporučuji!
Michal Novák
Michal Novák
Read More
Jsem velice spokojen, zabezpečovací sytém byl nainstalován velice rychle.
Previous
Next

Účinně chráníme váš vůz

Náš systém je velmi účinnou ochranou proti všem známým způsobům odcizení vozidla.

Včetně v poslední době nejoblíbenější metody – na kufru!

OCHRANA VAŠEHO VOZU PŘED KRÁDEŽÍ

Vyplňte tento formulář a my se podíváme, zda vaše auto servisujeme.


OCHRANA VAŠEHO VOZU PŘED KRÁDEŽÍ

Vyplňte tento formulář a my se podíváme, zda vaše auto servisujeme.

Ozveme se vám do 1 hodiny.

Stránka používá soubory cookies. Více informací naleznete zde.