Autoalarm s upozorněním – jak to funguje?

Technologicky se neustále měnící doba dnes umožňuje řešení, o kterých se nám před deseti lety mohlo zdát – autoalarm s upozorněním na telefon je jedním z nich. Vyplatí se do takového řešení investovat? Jak to v podstatě funguje? Jaký problém řeší?

Autoalarm v roce 2021 a krádež na kufřík

Autoalarmy se staly populárními v 90. letech minulého století a většinou nedocházelo k žádným zásadním změnám v jejich fungování – jsou zde senzory, je zde siréna, systém se aktivuje po uzamčení vozu. Dodnes fungují továrně instalované alarmy a naprostá většina tohoto příslušenství stejně jako před 20-30 lety. V době, kdy je nejoblíbenější metodou krádeže kufrová metoda, takový alarm ani fungovat nebude, protože zloději dokážou auto oklamat tak efektivně, že si „myslí“, že je vše v pořádku a není potřeba spouštět alarm.

Stejně tak je tomu u továrních a levných přídavných imobilizérů, které mají zabránit nastartování vozidla, i když se do něj dostane nepovolaná osoba. A v tomto případě bohužel není těžké auto oklamat, protože sériové imobilizéry jsou nejčastěji založeny na nutnosti použít pro nastartování vozu originální klíč / dálkový ovladač. Zloděj, který používá kufrovou metodu, jednoduše zesílí a přenese signál z originálního dálkového ovládání – proto si auto „myslí“, že majitel právě nastoupil a je připraven vyrazit.

Autoalarm s upozorněním na mobil – účinnost.

Nezávislý poplašný systém (s nebo bez upozornění na telefon) neřeší problém krádeže na kufřík. To samé platí i o imobilizéru, takže stojí za zvážení instalace dodatečné komplexní ochrany, která nás nejen v reálném čase upozorní na to, že s autem někdo manipuluje, ale především zabrání jeho nastartování.

Vstříc přijde CanLock – řešení, které je ve svém základu imobilizér CAN. Jedná se o doplňkový, malý imobilizér, který umožňuje digitální vypnutí zapalování. Bez ohledu na to, jakou metodu zloděj použije – zda ​​spustí poplach vloupáním nebo ne – auto nenastartuje. Auto nenastartuje nikdo kromě majitele nebo pověřené osoby, takže ani krádež klíčů nemusí skončit krádeží auta. Pro autorizaci užívání vozidla je nutné „zadat“ speciální PIN kód, případně použít speciální aplikaci pro tablety či chytré mobily.

Kromě toho lze CanLock vybavit dalšími moduly – také autoalarmem s upozorněním na telefon. V reálném čase nás upozorní, pokud se s autem děje něco nežádoucího. Při instalaci systému je možné individuálním způsobem konfigurovat upozornění. CanLock lze navíc rozšířit o moduly, které ochrání i proti krádeži na odtahovce a krádeži kol. Jsme schopni nainstalovat GPS modul, který Vám umožní studovat polohu vozidla. Digitální vypínání zapalování nebo digitální imobilizér, jako je CanLock, umožňuje chránit nejen vozidla ze spalovacím motorem, ale také hybridní a elektrická vozidla.

Imobilizér CAN CanLock – digitální vypnutí zapalování + autoalarm s upozorněním + GPS – jak to funguje?

Po přiložení vysílače na příslušné místo nebo zadání kódu dochází k výměně dat mezi oběma částmi imobilizéru. Pokud je kód zadaný v dohodnuté podobě správný, přijímač vyšle zpětnovazební signál. Pokud jsou signály shodné, zámek motoru je odstraněn. Celý proces trvá od milisekund do několika sekund, takže je zcela uživatelsky přívětivý.

Přečtěte si více…

Účinnost imobilizéru CAN je založena na stabilitě a bezpečnosti sběrnice CAN, kterou lze s klidem nazvat mozkem moderních vozidel.

Imobilizér CAN – co to je a jak funguje?

• Jak imobilizér CAN CanLock zabránil odcizení vozu – zpráva majitele

• CAN bus – co to je a jak funguje?

• Zařízení – varianty a možnosti našeho produktu

• Pojištění AutoCasco (AC) + GAP a krádež auta.

• Vypnutí zapalování – Diesel a benzín

EV imobilizér / hybrid – ochrana proti krádeži pro vozy s elektromotorem.

• GPS do auta – jak efektivně ochránit auto proti krádeži?

Služeb Zabezpeč Auto a možností Imobilizéru CAN CanLock již využilo mnoho zákazníků. Podívejte se na názory o nás a na záložku projekty. Najdete tam typická každodenní auta, ale i exotičtější vozidla jako Mercedes Maybach nebo Porsche 911 Carrera.

Podívejte se, jak nás hodnotí zákazníci

5/5
5/5
Jonáš Babiš
Jonáš Babiš
Read More
Skvělý systém proti krádeži od Zabezpeč Auto. Doporučil mi ho známý, který díky němu zachránil cenná zavazadla. Systém jsem si pořídil také a rozhodně nelituji...
Jan Venkrbec
Jan Venkrbec
Read More
V mém okolí jsou krádeže aut stále častější, proto jsem se rozhodl investovat do spolehlivého systému.
Eliška Zemánková
Eliška Zemánková
Read More
Doporučuji všem. Skvělá komunikace se zákazníkem. Instalatér mi profesionálně vysvětlil, jak zařízení správně používat. Stačí nasednout do auta se svým smartfonem (s nainstalovanou aplikací) nebo ovladačem. Ještě nezapomenout jedno i druhé…
Dominik Cerman
Dominik Cerman
Read More
Mohu jen doporučit, solidní společnost, precizní instalace. Servisní technik mi vysvětlil, jak systém funguje. Jedná se o vysoce kvalitní zařízení. Pokud chcete, aby vám auto nikdo neukradl, pořiďte si ho.
Simona Füzyová
Simona Füzyová
Read More
Systém je nainstalován a funguje bez problémů. Objevila se malá chyba, kterou jsem nahlásila a byla opravena během několika dní. Společnost se ozvala rychle a systém už funguje bez problémů.
Jan Blatouch
Jan Blatouch
Read More
ODBORNĚ, PROFESIONÁLNĚ A RYCHLE. Servisního technika hodnotím 10/10, nebo rovnou 11. Společnost, na kterou je spolehnutí... VELIKÁ SPOKOJENOST 👍👍👍👍👍 Každému mohu jen doporučit 👍👍👍👍👍MÉ AUTO JE V BEZPEČÍ!!!
Filip Havlicek
Filip Havlicek
Read More
Společnost má zákaznický servis na vysoké úrovni, zkušeného a sympatického instalatéra. Jen tak dál!!
Petr Škorvan
Petr Škorvan
Read More
Domluva probíhala na úrovni a samotná instalace proběhla bez problémů. Samotný Canlock funguje tak jak má. Za mě dobrý.
Natalie Raclavska
Natalie Raclavska
Read More
Měli jsme štěstí, že jsme narazili na tuto firmu. Vše funguje i v hybridu, jak má, servis, pomoc, vysvětlili, jak zabezpečení používat. Je dobře, když můžete svěřit auto někomu, kdo mu rozumí a kdo nedělá věci narychlo. Doporučuji.
Viktoriya Bairamyan
Viktoriya Bairamyan
Read More
Profesionální instalace. Spolehlivý systém! Doporučuji!
Michal Novák
Michal Novák
Read More
Jsem velice spokojen, zabezpečovací sytém byl nainstalován velice rychle.
Previous
Next

Účinně chráníme váš vůz

Náš systém je velmi účinnou ochranou proti všem známým způsobům odcizení vozidla.

Včetně v poslední době nejoblíbenější metody – na kufru!

OCHRANA VAŠEHO VOZU PŘED KRÁDEŽÍ

Vyplňte tento formulář a my se podíváme, zda vaše auto servisujeme.


OCHRANA VAŠEHO VOZU PŘED KRÁDEŽÍ

Vyplňte tento formulář a my se podíváme, zda vaše auto servisujeme.

Ozveme se vám do 1 hodiny.

Stránka používá soubory cookies. Více informací naleznete zde.