Imobilizér + alarm – komplexní ochrana vozu proti krádeži?

Imobilizér je jedním z nejoblíbenějších zařízení na ochranu vozu proti krádeži, druhým v pořadí je autoalarm. Co kdybyste obojí spojili a přidali pár dalších funkcí?

Imobilizér + alarm (autoalarm) – proč?

Mnoho řidičů, kteří se rozhodnou pro autoalarm, věří, že jde o účinné řešení proti krádeži. Dobrý autoalarm s hlasitou sirénou a senzory jistě dokáže rychle a efektivně upozornit majitele vozu, že se ho někdo snaží okrást. Jde však o situaci, kdy zloděj používá indiskrétní způsoby krádeže.

Ani ten nejlepší poplašný systém proti krádeži nebude fungovat, pokud zloděj oklame systém vozu a je identifikován jako právoplatný vlastník. Tato možnost jde s krádeží „na kufřík“ – v tomto případě se ani nespustí alarm, protože auto řekne, že je vše v pořádku.

Jak vypadá krádež „na kufřík“?

Proto má smysl využít možnosti efektivního vypnutí zapalování v kombinaci s dobrým autoalarmem. Imobilizér CAN + alarm zaručují, že v případě krádeže nás siréna rychle informuje. Zloději, kterým se podaří alarm obejít, auto stejně nenastartují, protože to bude vyžadovat dodatečné oprávnění – takové, které zabrání neoprávněnému použití auta – i v případě krádeže klíčů!

CanLock – CAN imobilizér + autoalarm + GPS + …

Řešením, které nabízíme, je komplexní systém ochrany proti krádeži CanLock. Naše zařízení v posledních letech prokázala svou účinnost.

Tento systém je vyvinut a vyvinut v EU a naši montéři provádějí montážní zakázky po celé Republice, přičemž ke každému vozu přistupují individuálně. To je velmi důležité, protože účinné jsou pouze proprietární systémy proti krádeži, které zloději nerozpoznali. Platí zde pravidlo, které říká, že pokud je něco široce dostupné, zloděj to pozná a naučí se to odzbrojit. V případě CanLock není takový scénář možný.

Podívejte se, jak nás hodnotí zákazníci

5/5
5/5
Jonáš Babiš
Jonáš Babiš
Read More
Skvělý systém proti krádeži od Zabezpeč Auto. Doporučil mi ho známý, který díky němu zachránil cenná zavazadla. Systém jsem si pořídil také a rozhodně nelituji...
Jan Venkrbec
Jan Venkrbec
Read More
V mém okolí jsou krádeže aut stále častější, proto jsem se rozhodl investovat do spolehlivého systému.
Eliška Zemánková
Eliška Zemánková
Read More
Doporučuji všem. Skvělá komunikace se zákazníkem. Instalatér mi profesionálně vysvětlil, jak zařízení správně používat. Stačí nasednout do auta se svým smartfonem (s nainstalovanou aplikací) nebo ovladačem. Ještě nezapomenout jedno i druhé…
Dominik Cerman
Dominik Cerman
Read More
Mohu jen doporučit, solidní společnost, precizní instalace. Servisní technik mi vysvětlil, jak systém funguje. Jedná se o vysoce kvalitní zařízení. Pokud chcete, aby vám auto nikdo neukradl, pořiďte si ho.
Simona Füzyová
Simona Füzyová
Read More
Systém je nainstalován a funguje bez problémů. Objevila se malá chyba, kterou jsem nahlásila a byla opravena během několika dní. Společnost se ozvala rychle a systém už funguje bez problémů.
Jan Blatouch
Jan Blatouch
Read More
ODBORNĚ, PROFESIONÁLNĚ A RYCHLE. Servisního technika hodnotím 10/10, nebo rovnou 11. Společnost, na kterou je spolehnutí... VELIKÁ SPOKOJENOST 👍👍👍👍👍 Každému mohu jen doporučit 👍👍👍👍👍MÉ AUTO JE V BEZPEČÍ!!!
Filip Havlicek
Filip Havlicek
Read More
Společnost má zákaznický servis na vysoké úrovni, zkušeného a sympatického instalatéra. Jen tak dál!!
Petr Škorvan
Petr Škorvan
Read More
Domluva probíhala na úrovni a samotná instalace proběhla bez problémů. Samotný Canlock funguje tak jak má. Za mě dobrý.
Natalie Raclavska
Natalie Raclavska
Read More
Měli jsme štěstí, že jsme narazili na tuto firmu. Vše funguje i v hybridu, jak má, servis, pomoc, vysvětlili, jak zabezpečení používat. Je dobře, když můžete svěřit auto někomu, kdo mu rozumí a kdo nedělá věci narychlo. Doporučuji.
Viktoriya Bairamyan
Viktoriya Bairamyan
Read More
Profesionální instalace. Spolehlivý systém! Doporučuji!
Michal Novák
Michal Novák
Read More
Jsem velice spokojen, zabezpečovací sytém byl nainstalován velice rychle.
Previous
Next

Účinně chráníme váš vůz

Náš systém je velmi účinnou ochranou proti všem známým způsobům odcizení vozidla.

Včetně v poslední době nejoblíbenější metody – na kufru!

OCHRANA VAŠEHO VOZU PŘED KRÁDEŽÍ

Vyplňte tento formulář a my se podíváme, zda vaše auto servisujeme.


OCHRANA VAŠEHO VOZU PŘED KRÁDEŽÍ

Vyplňte tento formulář a my se podíváme, zda vaše auto servisujeme.

Ozveme se vám do 1 hodiny.

Stránka používá soubory cookies. Více informací naleznete zde.