Vypnutí zapalování na dálku – karavan

V tomto článku se dozvíte o zařízeních proti krádeži pro karavan. Tématem je odpojení zapalování na dálku – karavan je často drahé vozidlo, o které je třeba pečovat, aby se nedostalo do nepovolaných rukou.

Proč se vyplatí zajistit obytné auto proti krádeži?

Proč nefunguje samosledovací GPS?

Co je řešení „vše v jednom“ – odpojení zapalování na dálku?

Co je imobilizér CAN + GPS?

Uvidíte další karavany zabezpečená proti krádeži.

Karavany jsou auta se specifickými vlastnostmi – pod nimi je stejný podvozek a motor jako dodávky nebo autobusy. Je však charakteristické, jak je používáme. Karavany a všechny druhy obytných vozů jsou sezónní vozy, které používáme k striktnímu účelu – turistice. Vzhledem ke komfortním nástavbám jde často o drahá vozidla, která většinou stojí nevyužitá a trpělivě čekají – vyplatí se proto zvážit montáž zabezpečovacích zařízení.

Ochrana karavanu proti krádeži – k čemu ji potřebuji?

  • Obytné vozy často parkují daleko od domova a zůstávají tam dlouhou dobu – to je pro zloděje obrovská výhoda.
  • Hlídaná parkoviště a monitorované garáže jistě pomáhají, ale ne vždy jsou účinné.
  • Odhalení krádeže obytného vozu se obvykle děje příliš pozdě.

Vozy tohoto typu často parkují daleko od domova, na nejrůznějších parkovištích a v pronajatých garážích. To je důvod, proč jsou zvláště náchylní ke krádeži – „nehlídáme je.“ Zloděj, který má spoustu času a klidu, může takové obytné auto nenápadně ukrást. Když je odcizeno auto, které denně používáme, zjistíme tuto skutečnost rychle. Jak dlouho bude trvat, než si uvědomíme, že bylo odcizeno obytné auto, které denně nepoužíváme? Tři dny? Týden? Určitě dostatečně dlouho na to, aby se o to zloději „pořádně postarali“.

Dálkové vypnutí zapalování v karavanu a nezávislé GPS

Již jsme zjistili, že karavany mají své specifické vlastnosti, a proto potřebují neobvyklá bezpečnostní opatření. Archaické zámky řízení nebo převodovky lze v tomto případě schovat do šuplíku. Něco je potřeba ke sledování stavu vozidla na dálku.

První, co vás napadne, je GPS sledování, ale je to opravdu vhodné a efektivní řešení? Spíš ne. Samostatný GPS modul není bezpečnostním opatřením, ale „pouze“ schopností sledovat vozidlo, když je již odcizeno. Myslím, že o to nejde. Další nevýhodou je, že zloději mohou rušičkami rušit různé GPS / GSM / rádiové signály a s tím je těžké bojovat. Výsledkem je, že když je sledování GPS jediným systémem, který chrání naše auto před krádeží, okamžitě ztrácíme svůj arzenál.

Jak se tedy chránit? Nemá cenu se vzdávat možnosti komunikace na dálku s vozidlem, ale vyplatí se využít komplexnější řešení, které nás kromě sledování bude telefonicky informovat o všech akcích souvisejících s naším obytným autem, ale především bude zabezpečení, které účinně znehybní vozidlo.

Dálkové vypnutí + GPS – nejlepší řešení proti krádeži karavanu

Odpovědí na popsané problémy je imobilizér CAN, který efektivně vypne zapalování a ve spojení s modulem GPS nám umožní nejen kontrolovat polohu vozidla, ale také na dálku vypnout zapalování a upozornit nás, když se něco stane s autem se stane nežádoucí!

Podívejte se, jak nás hodnotí zákazníci

5/5
5/5
Jonáš Babiš
Jonáš Babiš
Read More
Skvělý systém proti krádeži od Zabezpeč Auto. Doporučil mi ho známý, který díky němu zachránil cenná zavazadla. Systém jsem si pořídil také a rozhodně nelituji...
Jan Venkrbec
Jan Venkrbec
Read More
V mém okolí jsou krádeže aut stále častější, proto jsem se rozhodl investovat do spolehlivého systému.
Eliška Zemánková
Eliška Zemánková
Read More
Doporučuji všem. Skvělá komunikace se zákazníkem. Instalatér mi profesionálně vysvětlil, jak zařízení správně používat. Stačí nasednout do auta se svým smartfonem (s nainstalovanou aplikací) nebo ovladačem. Ještě nezapomenout jedno i druhé…
Dominik Cerman
Dominik Cerman
Read More
Mohu jen doporučit, solidní společnost, precizní instalace. Servisní technik mi vysvětlil, jak systém funguje. Jedná se o vysoce kvalitní zařízení. Pokud chcete, aby vám auto nikdo neukradl, pořiďte si ho.
Simona Füzyová
Simona Füzyová
Read More
Systém je nainstalován a funguje bez problémů. Objevila se malá chyba, kterou jsem nahlásila a byla opravena během několika dní. Společnost se ozvala rychle a systém už funguje bez problémů.
Jan Blatouch
Jan Blatouch
Read More
ODBORNĚ, PROFESIONÁLNĚ A RYCHLE. Servisního technika hodnotím 10/10, nebo rovnou 11. Společnost, na kterou je spolehnutí... VELIKÁ SPOKOJENOST 👍👍👍👍👍 Každému mohu jen doporučit 👍👍👍👍👍MÉ AUTO JE V BEZPEČÍ!!!
Filip Havlicek
Filip Havlicek
Read More
Společnost má zákaznický servis na vysoké úrovni, zkušeného a sympatického instalatéra. Jen tak dál!!
Petr Škorvan
Petr Škorvan
Read More
Domluva probíhala na úrovni a samotná instalace proběhla bez problémů. Samotný Canlock funguje tak jak má. Za mě dobrý.
Natalie Raclavska
Natalie Raclavska
Read More
Měli jsme štěstí, že jsme narazili na tuto firmu. Vše funguje i v hybridu, jak má, servis, pomoc, vysvětlili, jak zabezpečení používat. Je dobře, když můžete svěřit auto někomu, kdo mu rozumí a kdo nedělá věci narychlo. Doporučuji.
Viktoriya Bairamyan
Viktoriya Bairamyan
Read More
Profesionální instalace. Spolehlivý systém! Doporučuji!
Michal Novák
Michal Novák
Read More
Jsem velice spokojen, zabezpečovací sytém byl nainstalován velice rychle.
Previous
Next

Účinně chráníme váš vůz

Náš systém je velmi účinnou ochranou proti všem známým způsobům odcizení vozidla.

Včetně v poslední době nejoblíbenější metody – na kufru!

OCHRANA VAŠEHO VOZU PŘED KRÁDEŽÍ

Vyplňte tento formulář a my se podíváme, zda vaše auto servisujeme.


OCHRANA VAŠEHO VOZU PŘED KRÁDEŽÍ

Vyplňte tento formulář a my se podíváme, zda vaše auto servisujeme.

Ozveme se vám do 1 hodiny.

Stránka používá soubory cookies. Více informací naleznete zde.