Existuje ideální ochrana proti krádeži?

Na otázku, zda existuje ideální ochrana proti krádeži, je těžké dát jednoznačnou odpověď. Otázka, zda mluvíme o reálných hrozbách nebo imaginárních – téměř abstraktní. Na trhu existuje mnoho různých zabezpečovacích zařízení proti krádeži. Který z nich má nejvíce společného s ideálem?

Dokonalá ochrana proti krádeži?

To je velmi záludná otázka. Teoreticky by ideální funkcí ochrany proti krádeži mohla být ta, která působí proti všem možným formám krádeží. Život však není film o Jamesi Bondovi a naše auto není Aston Martin připravený Q. (na vozy této značky montujeme i naše zabezpečovací zařízení).

V praxi se bezpečnostní zařízení proti krádeži – ta lepší, zaměřují na reálné hrozby. Je to v jistém smyslu nepsaná válka mezi těmi, kdo vytvářejí bezpečnost, a těmi, kdo ji odzbrojují, aby ukradli auto. Jistým vrcholem zlodějské profese je v dnešní době „kufr“ – sada snímacích a zesilovacích zařízení signálu, která je určena k oklamání vozu bezklíčovým systémem. A buďme upřímní – jde o skutečnou hrozbu, v současnosti nejoblíbenější.

Existují bezpečnostní prvky, které účinně chrání před krádeží na kufru i mnoha dalšími způsoby. Přesto je lze nazvat dokonalými? Taková bezpečnostní opatření sice dokážou zabránit nastartování auta zlodějem, krádeži kol nebo krádeži na odtahovce, ale proti (například) rozbití čelního skla v autě žádná skutečná bezpečnostní opatření neexistují.

Dosáhli jsme tohoto vrcholu a cíle nazývat nejlepší zabezpečení na trhu ideálem? Proto nelze jednoznačně odpovědět na otázku – „existuje ideální ochrana proti krádeži?“.

K dispozici jsou bezpečnostní opatření proti krádeži

Na trhu je spousta zabezpečení a některé jsou opravdu luxusní. Je také mnoho příznivců různých typů zabezpečení – stále se najdou tací, kteří věří pouze na mechanické zámky sloupku řízení. Kromě levných čínských imobilizérů a dalších zařízení na bázi OBD, jejichž kvalita je méně než diskutabilní, existuje na trhu několik zařízení, která jsou oblíbená a oceňovaná.

V poslední době jsou populární GPS / GSM / radiolokátory, ale jsou lékem na nemoci, nikoli preventivním opatřením. Nelze je brát jako bezpečnostní opatření proti krádeži, ale pouze jako sledování vozidel

Podívejte se, jak nás hodnotí zákazníci

5/5
5/5
Jonáš Babiš
Jonáš Babiš
Read More
Skvělý systém proti krádeži od Zabezpeč Auto. Doporučil mi ho známý, který díky němu zachránil cenná zavazadla. Systém jsem si pořídil také a rozhodně nelituji...
Jan Venkrbec
Jan Venkrbec
Read More
V mém okolí jsou krádeže aut stále častější, proto jsem se rozhodl investovat do spolehlivého systému.
Eliška Zemánková
Eliška Zemánková
Read More
Doporučuji všem. Skvělá komunikace se zákazníkem. Instalatér mi profesionálně vysvětlil, jak zařízení správně používat. Stačí nasednout do auta se svým smartfonem (s nainstalovanou aplikací) nebo ovladačem. Ještě nezapomenout jedno i druhé…
Dominik Cerman
Dominik Cerman
Read More
Mohu jen doporučit, solidní společnost, precizní instalace. Servisní technik mi vysvětlil, jak systém funguje. Jedná se o vysoce kvalitní zařízení. Pokud chcete, aby vám auto nikdo neukradl, pořiďte si ho.
Simona Füzyová
Simona Füzyová
Read More
Systém je nainstalován a funguje bez problémů. Objevila se malá chyba, kterou jsem nahlásila a byla opravena během několika dní. Společnost se ozvala rychle a systém už funguje bez problémů.
Jan Blatouch
Jan Blatouch
Read More
ODBORNĚ, PROFESIONÁLNĚ A RYCHLE. Servisního technika hodnotím 10/10, nebo rovnou 11. Společnost, na kterou je spolehnutí... VELIKÁ SPOKOJENOST 👍👍👍👍👍 Každému mohu jen doporučit 👍👍👍👍👍MÉ AUTO JE V BEZPEČÍ!!!
Filip Havlicek
Filip Havlicek
Read More
Společnost má zákaznický servis na vysoké úrovni, zkušeného a sympatického instalatéra. Jen tak dál!!
Petr Škorvan
Petr Škorvan
Read More
Domluva probíhala na úrovni a samotná instalace proběhla bez problémů. Samotný Canlock funguje tak jak má. Za mě dobrý.
Natalie Raclavska
Natalie Raclavska
Read More
Měli jsme štěstí, že jsme narazili na tuto firmu. Vše funguje i v hybridu, jak má, servis, pomoc, vysvětlili, jak zabezpečení používat. Je dobře, když můžete svěřit auto někomu, kdo mu rozumí a kdo nedělá věci narychlo. Doporučuji.
Viktoriya Bairamyan
Viktoriya Bairamyan
Read More
Profesionální instalace. Spolehlivý systém! Doporučuji!
Michal Novák
Michal Novák
Read More
Jsem velice spokojen, zabezpečovací sytém byl nainstalován velice rychle.
Previous
Next

Účinně chráníme váš vůz

Náš systém je velmi účinnou ochranou proti všem známým způsobům odcizení vozidla.

Včetně v poslední době nejoblíbenější metody – na kufru!

OCHRANA VAŠEHO VOZU PŘED KRÁDEŽÍ

Vyplňte tento formulář a my se podíváme, zda vaše auto servisujeme.


OCHRANA VAŠEHO VOZU PŘED KRÁDEŽÍ

Vyplňte tento formulář a my se podíváme, zda vaše auto servisujeme.

Ozveme se vám do 1 hodiny.

Stránka používá soubory cookies. Více informací naleznete zde.