GPS do auta – jak účinně ochránit auto před krádeží?

GPS dnes patří mezi technologie, bez kterých se neobejde většina elektronických zařízení. Dokáže však účinně ochránit vaše auto před krádeží?

GPS do auta – mnoho podob zabezpečení proti krádeži

Moderní modely automobilů již obsahují GPS moduly, které nenabízejí pouze satelitní navigaci. Usnadňují také spravování vozového parku nebo umožňují rychle zareagovat v případě, že dojde k poruše komunikace.

Instalace zařízení, která jsou propojená s GPS systémem je v současné době běžnou záležitostí. GPS je bohužel založeno na dálkovém vysílání signálu a snadno ho lze deaktivovat pomocí rušičky signálu nebo vypnout.

Jak probíhá krádež pomocí prodloužení signálu z keyless klíče a jak lze zabezpečit keyless systém?

Takto postupují zloději! Krádež pomocí prodloužení signálu z originálního keyless klíče patří mezi jejich nejoblíbenější metody.

Když byla krádež pomocí prodloužení signálu z keyless klíče ještě novinkou, trh reagoval nabídkou systémů sledování po krádeži. Teoreticky se jednalo o účinný systém – nejenže měl najít ukradené auto, mohl dokonce přispět k vypátrání celých zločineckých skupin. V praxi to až tak růžové nebylo, protože zloději disponovali rušičkami signálu. Tato zařízení účinně zruší celou řadu různých signálů v širokém frekvenčním rozsahu a poradí si nejen s GPS signálem, ale také s rádiovým či GSM signálem.

Podívejte se, jak zloději v průběhu několika vteřin ukradli BMW 5 řady pomocí prodloužení signálu z keyless klíče!

Navštivte náš YouTube kanál!

Vzdát se výhod GPS není dobrý nápad, v tomto článku se blíže podíváme na rozdíl mezi sledováním prostřednictvím GPS a autem se systémem proti krádeži CanLock z dílny společnosti Zabezpeč auto. Zařízení CanLock je především imobilizér CAN, který účinně znehybní vozidlo bez ohledu na to, zda se jedná o model se spalovacím, elektrickým nebo hybridním motorem. K imobilizéru CAN lze navíc naistalovat další doplňková zařízení včetně:

• poplachové sirény v interiéru i ve vnější části vozidla;

• snímačů náklonu, které auto účinně ochrání před krádeží na odtahovém vozidle a krádeží kol;

GPS modul umožňuje nejen sledovat vozidlo, ale také kontroluje stav vozidla, jak se používá a což je nejdůležitější, v reálném čase vás prostřednictvím SMS nebo hlasové zprávy bude informovat, že se někdo pokouší zrušit GPS signál a manipuluje s vozidlem!

Lokalizace GPS do auta – typické nedostatky

GPS patří mezi účinná zařízení, jehož funkce však mají několik nevýhod:

  • Neochrání vaše auto před krádeží, umožní vám ho sledovat teprve po krádeži – v tomto případě je důležitá otázka – co očekáváte od bezpečnostního systému?
  • Tyto systémy, kromě jednorázového instalačního poplatku, obvykle vyžadují pravidelné poplatky.
  • Pouhé sledování vozu je jedna věc a jeho nalezení druhá – ne každá služba reaguje rychle a po krádeži je nejdůležitější okamžitá reakce.
  • A nejdůležitější nevýhoda – signál lze zrušit opravdu snadno.

Pokud chcete vědět, kde se vaše auto nachází a zároveň mít účinnou ochranu proti krádeži, nemusíte instalovat několik nezávislých systémů najednou. Seznamte se s imobilizérem CAN CanLock + GPS!

CAN CanLock + GPS imobilizér do auta – komplexní systém, který vaše auto ochrání před krádeží

Imobilizér CAN CanLock vaše auto spolehlivě ochrání před krádeží pomocí prodloužení signálu z keyless klíče – jedná se totiž o nejoblíbenější metodu zlodějů. Vzhledem k tomu, že 95 % odcizených vozidel se během několika hodin po krádeži změní na několik kartonů dílů, samotné sledování GPS – i když funguje – nemusí nutně znamenat úspěch. Nezapomínejte, že rozebrané auto je opravdu těžké identifikovat.

Náš odborník Kamil vám názorně předvede, jak funguje imobilizér CAN

Navštivte náš kanál na YouTube!

Na trh jsme uvedli naše autorské zařízení – imobilizér CAN CanLock. V průběhu několika let účinně odradil zloděje, důkazem jsou pozitivní hodnocení našich zákazníků.

Tento systém je navržen a vyvinut v Evropské unii. Naši instalační technici provádějí instalace po celém Česku a ke každému vozu přistupují individuálně. Individuální přístup je zde klíčem k úspěchu, protože zloději nebudou moci deaktivovat doposud neznámý bezpečnostní systém. CanLock si navíc hravě poradí s každou metodou krádeže.

Jak funguje imobilizér CAN CanLock + GPS pro auto?

Jak napovídá samotný název, imobilizér CAN znehybní auto díky tomu, že komunikuje přímo se sběrnicí CAN. V případě vozů se spalovacím motorem imobilizér CAN digitálně odpojí zapalování. Systém je kompatibilní i s elektrickými a hybridními vozy.

  • Imobilizér CAN – co to je a jak to funguje?
  • Odpojení zapalování – diesel a benzín
  • Imobilizér EV/hybridní auto – zabezpečení proti krádeži pro auta s elektrickým motorem.

Základní verzi našeho systému lze rozšířit o další funkce, které nabízíme v různých variantách. Imobilizér chrání před nastartováním vozu neoprávněnými osobami (dokonce i v případě, že vám někdo ukradne klíčky!). Systém navíc ochrání auto i před dalšími metodami krádeže – dodatečné sirény a snímače náklonu zareagují v případě, že vám někdo bude chtít auto ukrást na odtahovém vozidle nebo ukrást pneumatiky.

Krádež na odtahovém vozidle – jak probíhá a jak se lze chránit?

Krádeže kol. Jak zabezpečit disky a pneumatiky?

Imobilizér CAN je miniaturní zařízení s celou řadou možností!

Celek doplňuje GPS modul, který kromě všech výše uvedených možností dokáže nejen sledovat vozidlo, ale také spravovat geozóny, kontrolovat stav a opotřebení vozu. Díky systému máte navíc možnost konfigurovat SMS/hlasové zprávy, které vás budou informovat o tom, co se s autem děje. Více informací najdete zde:

• Odpojení zapalování prostřednictvím GPS? Moderní metoda ochrany proti krádeži a dokonalé řešení pro vozový park. Vzhledem na provoz a komplexnost je dokonalým řešením pro provozovatele vozových parků nebo majitele obytných vozů, které jsou často zaparkované dál od místa bydliště.

Přečtěte si názory našich zákazníků a navštivte záložku realizace. Náš systém dokáže účinně ochránit mnoho vozidel. Naše zařízení často instalujeme do luxusních a drahých aut, protože na trhu na ně existuje poptávka a často jsou cílem zlodějů. CanLock z naší dílny je komplexním řešením, které si hravě poradí s každou metodou krádeže.

Hledáte komplexní systém, který vaše auto ochrání před krádeží? Zavolejte nám na číslo +420 296 842 242 a společně najdeme vhodné řešení

Hledáte účinné zabezpečení proti krádeži?

Podívejte se, jak naše zařízení funguje

Podívejte se, jak nás hodnotí zákazníci

5/5
5/5
Jonáš Babiš
Jonáš Babiš
Read More
Skvělý systém proti krádeži od Zabezpeč Auto. Doporučil mi ho známý, který díky němu zachránil cenná zavazadla. Systém jsem si pořídil také a rozhodně nelituji...
Jan Venkrbec
Jan Venkrbec
Read More
V mém okolí jsou krádeže aut stále častější, proto jsem se rozhodl investovat do spolehlivého systému.
Eliška Zemánková
Eliška Zemánková
Read More
Doporučuji všem. Skvělá komunikace se zákazníkem. Instalatér mi profesionálně vysvětlil, jak zařízení správně používat. Stačí nasednout do auta se svým smartfonem (s nainstalovanou aplikací) nebo ovladačem. Ještě nezapomenout jedno i druhé…
Dominik Cerman
Dominik Cerman
Read More
Mohu jen doporučit, solidní společnost, precizní instalace. Servisní technik mi vysvětlil, jak systém funguje. Jedná se o vysoce kvalitní zařízení. Pokud chcete, aby vám auto nikdo neukradl, pořiďte si ho.
Simona Füzyová
Simona Füzyová
Read More
Systém je nainstalován a funguje bez problémů. Objevila se malá chyba, kterou jsem nahlásila a byla opravena během několika dní. Společnost se ozvala rychle a systém už funguje bez problémů.
Jan Blatouch
Jan Blatouch
Read More
ODBORNĚ, PROFESIONÁLNĚ A RYCHLE. Servisního technika hodnotím 10/10, nebo rovnou 11. Společnost, na kterou je spolehnutí... VELIKÁ SPOKOJENOST 👍👍👍👍👍 Každému mohu jen doporučit 👍👍👍👍👍MÉ AUTO JE V BEZPEČÍ!!!
Filip Havlicek
Filip Havlicek
Read More
Společnost má zákaznický servis na vysoké úrovni, zkušeného a sympatického instalatéra. Jen tak dál!!
Petr Škorvan
Petr Škorvan
Read More
Domluva probíhala na úrovni a samotná instalace proběhla bez problémů. Samotný Canlock funguje tak jak má. Za mě dobrý.
Natalie Raclavska
Natalie Raclavska
Read More
Měli jsme štěstí, že jsme narazili na tuto firmu. Vše funguje i v hybridu, jak má, servis, pomoc, vysvětlili, jak zabezpečení používat. Je dobře, když můžete svěřit auto někomu, kdo mu rozumí a kdo nedělá věci narychlo. Doporučuji.
Viktoriya Bairamyan
Viktoriya Bairamyan
Read More
Profesionální instalace. Spolehlivý systém! Doporučuji!
Michal Novák
Michal Novák
Read More
Jsem velice spokojen, zabezpečovací sytém byl nainstalován velice rychle.
Previous
Next

Účinně chráníme váš vůz

Náš systém je velmi účinnou ochranou proti všem známým způsobům odcizení vozidla.

Včetně v poslední době nejoblíbenější metody – na kufru!

OCHRANA VAŠEHO VOZU PŘED KRÁDEŽÍ

Vyplňte tento formulář a my se podíváme, zda vaše auto servisujeme.


OCHRANA VAŠEHO VOZU PŘED KRÁDEŽÍ

Vyplňte tento formulář a my se podíváme, zda vaše auto servisujeme.

Ozveme se vám do 1 hodiny.

Stránka používá soubory cookies. Více informací naleznete zde.