Keyless GUARD – je to nejlepší ochrana auta?

V tomto článku se dozvíte:

Jaké je zabezpečení Keyless Guard?

Jaké jsou dostupné formuláře pro Keyless Guard?

Na jaké vozy lze tento typ ochrany použít? jaké jsou ceny?

 Jaké jsou názory na Keyless Guard? Jaký je náš názor na Keyless Guard?

Většina vozů vyjíždějících z autosalonů je vybavena bezklíčovým systémem. Údaje o Spojených státech hovoří o více než 60 % nově prodaných vozů, které mají bezklíčový systém (údaje z doby před dvěma lety). Toto řešení je oblíbené pro jeho pohodlí a přístup v souladu s duchem doby. Někdy se mu pro různé účely říká „chytrý klíč“.

Jak funguje zabezpečení systemu Keyless?

 Keyless system neustále vysílá rádiové vlny, aby správně fungoval. Zajištění proti neoprávněnému použití spočívá v blokování vln klíče. Zloděj tak nemůže zachytit signál k otevření vozidla nebo jeho nastartování. Tento typ krádeže se běžně označuje jako krádež „kufru“. Ochrana Keyless přichází v různých podobách – jak jednoduché, levné kryty, tak dražší, pokročilejší elektronická zařízení.

Pouzdro Keyless guard

Jedním z typů bezklíčového zabezpečení je pouzdro na klíče. Kryt blokovaný rádiovými vlnami může být vyroben z různých materiálů: kůže, kov, textil nebo plast. Vyrábí se v různých tvarech, ale barevná paleta je značně omezená, z velké části omezená na černou – i když ne vždy. Někteří výrobci dokonce nabízejí ušití krytu na konkrétní velikost klíče tak, aby zabíral co nejméně místa.

Keyless box

Keyless box  je to kovová nebo hliníková krabička, která odřízne vyzařované vlny, když se do ní vloží klíč. Krabička se dodává v různých velikostech – od kapesních až po opravdu velké rozměry, do kterých se vejde několik sad klíčů. Nádoba může být lakovaná nebo v přírodní, metalické barvě. Obvykle je uvnitř polstrovaný materiálem, aby klíč při přepravě neklepal a nehlučel. Větší boxy se mohou zvenku vydávat za elegantní boxy a nezasvěceným neprozradí, co je uvnitř. Fungují především pro zajištění klíčů, které se odkládají doma místo na polici do speciální schránky. Jsou příliš velké na přenášení z místa na místo.

Keyless protector – elektronická ochrana

Elektronická ochrana klíče funguje na trochu jiném principu než pouzdro nebo krabičky. Místo toho, aby blokoval signál vycházející z klíče, brání jeho vysílání. A to díky sponě umístěné na baterii v klíči. Blokuje přívod energie, takže signál nemůže být vysílán. Baterii můžete aktivovat dvojitým klepnutím na tlačítko – bez vyjmutí. Přijatá sekvence tahů je předem připravený kód, který na chvíli odemkne Keyless systém. Toto je slabé zabezpečení, protože software často nefunguje tak, jak bychom chtěli.

Pro jaké auto?

Bezklíčový chránič – kromě nejdražší verze, kryt baterie s pohybovým senzorem – pasuje prakticky na všechny modely aut. Z bezklíčového krytu budou těžit jak vozy střední třídy, jako je Mazda, Hyundai nebo KIA, tak vozy vyšších tříd, jako jsou Lexus a Mercedes

Keyless protector – cena.

Kde koupit Keyless protector? Keyless Guard koupíte na Aliexpress nebo Amazonu, i když o jeho kvalitě v tomto případě těžko říci – může být jiná. Tento typ zabezpečení zakoupíte také na stacionárních místech ve všech velkých a středně velkých městech. Klíčenka stojí asi 300-2000 Kč v závislosti na materiálu, značce a zemi výroby. Box stojí od 1000 Kč do dokonce 4000 Kč, zatímco elektronické zabezpečení stojí asi 4500 Kč.

Keyless protector – názory.

Není divu, že názory na Keyless protectorjsou různé. Zákazníci oceňují jeho neinvazivní povahu – žádné zásahy do elektroniky vozu a není potřeba přestřihovat žádné dráty. Snadná montáž svépomocí je další zvýrazněnou výhodou systému. Mnoho zákazníků dbá na efektivitu řešení v případě pokusů o krádež „na kufru“. Existují však i nevýhody. V případě pouzdra a boxu je nepochybně nepříjemnost samotného řešení. Každé vložení a vyjmutí klíče z ochranného obalu je prostě fuška. Někteří kupující si na jeho použití časem nevzpomenou a auto zůstává bez dodatečné ochrany.

Keyless guard – vyplatí se to?

Pravděpodobně uvažujete, zda se vyplatí investovat do Keyless guard. Nefunguje s keyless, smartkey, kessy nebo jinými klíči, které fungují na stejném principu. Jeho hlavní nevýhodou, kterou výrobci neuvádějí, je efektivita řešení pouze v případě jednoho typu krádeže – u kufru. Proti jakémukoli jinému pokusu o převzetí vozidla je keyless guard bezbranný. Proto se zdá, že selektivní ochrana, kterou nabízí, je nedostatečná. Za trochu vyšší cenu najdeme na trhu elektronická řešení, která chrání před mnoha druhy krádeží, místo aby se soustředili pouze na klíč. Jedním z takových bezpečnostních opatření proti krádeži je imobilizér CAN, například polského výrobce Zabezpeč Auto. Imobilizér zabraňuje neoprávněné osobě nastartovat vůz, protože dříve nastavený kód je nutné zadat před nastartováním motoru. To lze provést pomocí továrních tlačítek ve vozidle, ale také přívěsku na klíče nebo aplikace pro chytré telefony.

Podívejte se, jak nás hodnotí zákazníci

5/5
5/5
Jonáš Babiš
Jonáš Babiš
Read More
Skvělý systém proti krádeži od Zabezpeč Auto. Doporučil mi ho známý, který díky němu zachránil cenná zavazadla. Systém jsem si pořídil také a rozhodně nelituji...
Jan Venkrbec
Jan Venkrbec
Read More
V mém okolí jsou krádeže aut stále častější, proto jsem se rozhodl investovat do spolehlivého systému.
Eliška Zemánková
Eliška Zemánková
Read More
Doporučuji všem. Skvělá komunikace se zákazníkem. Instalatér mi profesionálně vysvětlil, jak zařízení správně používat. Stačí nasednout do auta se svým smartfonem (s nainstalovanou aplikací) nebo ovladačem. Ještě nezapomenout jedno i druhé…
Dominik Cerman
Dominik Cerman
Read More
Mohu jen doporučit, solidní společnost, precizní instalace. Servisní technik mi vysvětlil, jak systém funguje. Jedná se o vysoce kvalitní zařízení. Pokud chcete, aby vám auto nikdo neukradl, pořiďte si ho.
Simona Füzyová
Simona Füzyová
Read More
Systém je nainstalován a funguje bez problémů. Objevila se malá chyba, kterou jsem nahlásila a byla opravena během několika dní. Společnost se ozvala rychle a systém už funguje bez problémů.
Jan Blatouch
Jan Blatouch
Read More
ODBORNĚ, PROFESIONÁLNĚ A RYCHLE. Servisního technika hodnotím 10/10, nebo rovnou 11. Společnost, na kterou je spolehnutí... VELIKÁ SPOKOJENOST 👍👍👍👍👍 Každému mohu jen doporučit 👍👍👍👍👍MÉ AUTO JE V BEZPEČÍ!!!
Filip Havlicek
Filip Havlicek
Read More
Společnost má zákaznický servis na vysoké úrovni, zkušeného a sympatického instalatéra. Jen tak dál!!
Petr Škorvan
Petr Škorvan
Read More
Domluva probíhala na úrovni a samotná instalace proběhla bez problémů. Samotný Canlock funguje tak jak má. Za mě dobrý.
Natalie Raclavska
Natalie Raclavska
Read More
Měli jsme štěstí, že jsme narazili na tuto firmu. Vše funguje i v hybridu, jak má, servis, pomoc, vysvětlili, jak zabezpečení používat. Je dobře, když můžete svěřit auto někomu, kdo mu rozumí a kdo nedělá věci narychlo. Doporučuji.
Viktoriya Bairamyan
Viktoriya Bairamyan
Read More
Profesionální instalace. Spolehlivý systém! Doporučuji!
Michal Novák
Michal Novák
Read More
Jsem velice spokojen, zabezpečovací sytém byl nainstalován velice rychle.
Previous
Next

Účinně chráníme váš vůz

Náš systém je velmi účinnou ochranou proti všem známým způsobům odcizení vozidla.

Včetně v poslední době nejoblíbenější metody – na kufru!

OCHRANA VAŠEHO VOZU PŘED KRÁDEŽÍ

Vyplňte tento formulář a my se podíváme, zda vaše auto servisujeme.


OCHRANA VAŠEHO VOZU PŘED KRÁDEŽÍ

Vyplňte tento formulář a my se podíváme, zda vaše auto servisujeme.

Ozveme se vám do 1 hodiny.

Stránka používá soubory cookies. Více informací naleznete zde.