EV imobilizér / hybrid – ochrana proti krádeži pro vozy s elektromotorem.

Imobilizér –nejčastěji spojený s odpojením zapalování nebo zablokováním přívodu paliva do motoru. Jak přerušit zapalování u elektromobilů? Totéž platí o mnoha hybridních autech – které i přes přítomnost spalovacího motoru často startují z toho elektrického. Jak tedy funguje imobilizér pro EV (elektromobily) a hybridy?

Imobilizér a vypnutí zapalování – EV / hybrid

Během několika posledních desetiletí se na trh dostalo mnoho typů imobilizérů. První masivně používané jsou ty sériové, které fungují, ale je snadné je obejít. Postupem času se začaly používat různé ochrany příslušenství – včetně imobilizérů v podobě vypínání zapalování.

Jak fungují imobilizéry v autech s elektromotorem?

Fungovaly jinak – vypnuly ​​svíčky, zablokovaly elektromagnetický ventil palivového čerpadla atd. Byly založeny na odříznutí něčeho důležitého, např. paliva, jiskry / elektřiny. Jednalo se o řešení s různou účinností, určitý pokrok přinesla popularizace sběrnice CAN a následně imobilizérů CAN, které umožňují chránit elektromobily a hybridní vozy proti krádeži.

Imobilizér CAN – účinná ochrana pro vozy s elektromotorem

Sběrnice CAN funguje jako sběrnice, která umožňuje velmi stabilní a bezpečnou komunikaci mezi zařízeními na palubě vozu. Mluvím o lehkých gripech a ovládání výbavy motoru. Standard CAN se natolik rozšířil, že jej využívají i nové „vynálezy“ jako Tesla, přestože počátky sběrnice CAN sahají až do 80. let minulého století. Více o sběrnici CAN zde.

Dokonce i nezávislé značky jako Tesla používají sběrnici CAN

Imobilizér CAN CanLock nabízíme, protože věříme v účinnost tohoto systému. Univerzálnost sběrnice CAN, která je stále běžným prvkem u spalovacích, hybridních, elektromobilů a mnoha a mnoha dalších vozidel, je celosvětová. To znamená, že řešení založená na této technologii s námi zůstanou dlouhou dobu. Má to svůj důvod – stabilita a bezpečnost se blíží ideálu. CAN má velmi vysokou odolnost proti elektromagnetickému rušení díky různým technikám přenosu bitů. Statistický výskyt jednoho zkresleného bitu je 1 za 1000 let nepřetržitého provozu!

Imobilizér CAN funguje obdobně v EV a spalovacích autech a umožňuje provádět různé činnosti na palubě vozu pomocí komunikace v prostoru sběrnice CAN. Nejde o nic jiného než o možnost říct autu „Hej! Za žádných okolností se nesmíte dát do pohybu, pokud se něco nestane.“ Co? Odemknutí přes bluetooth na chytrém telefonu nebo po zadání PIN kódu sestávající z několika operací na tlačítkách a řadicích pákách v autě. A je jedno, že jiskra neutne, protože tam není.

Nezáleží ani na nedostatku paliva, které lze ubrat – s imobilizérem CAN toho máme k dispozici mnohem více. Vůz jsme schopni zabezpečit proti krádeži komunikací našeho zařízení s ostatními komponenty ve voze.

Imobilizér CAN CanLock – výhody pro elektromobily (EV) a hybridy

Náš produkt je založen na určitém standardu komunikace uvnitř celého vozidla. Je tedy jedno, jakým palivem je vůz poháněn a jaké je značky. Zajímá vás, zda provádíme servis vašeho vozu – zkontrolujte to!

Kromě zamezení nastartování vozu lze CanLock rozšířit o mnoho dalších funkcí – také účinné bez ohledu na typ paliva.

CanLock může být nejen imobilizér, který ochrání před krádeží na kufru, ale také alarm namontovaný uvnitř vozidla o hlasitosti +/- 100 db. (úspěšně vyhoní z auta). Nabízíme také instalaci 3osého snímače náklonu a polohy, který dokáže účinně chránit před krádeží odtahového vozu a/nebo odcizením kol. Novinkou je také možnost odříznout zapalování na dálku pomocí GPS.  

Montáže provádíme po celé Republice a neporušujeme záruku vozidla. Náš produkt je schválený a bezpečný.

Podívejte se, jak nás hodnotí zákazníci

5/5
5/5
Jonáš Babiš
Jonáš Babiš
Read More
Skvělý systém proti krádeži od Zabezpeč Auto. Doporučil mi ho známý, který díky němu zachránil cenná zavazadla. Systém jsem si pořídil také a rozhodně nelituji...
Jan Venkrbec
Jan Venkrbec
Read More
V mém okolí jsou krádeže aut stále častější, proto jsem se rozhodl investovat do spolehlivého systému.
Eliška Zemánková
Eliška Zemánková
Read More
Doporučuji všem. Skvělá komunikace se zákazníkem. Instalatér mi profesionálně vysvětlil, jak zařízení správně používat. Stačí nasednout do auta se svým smartfonem (s nainstalovanou aplikací) nebo ovladačem. Ještě nezapomenout jedno i druhé…
Dominik Cerman
Dominik Cerman
Read More
Mohu jen doporučit, solidní společnost, precizní instalace. Servisní technik mi vysvětlil, jak systém funguje. Jedná se o vysoce kvalitní zařízení. Pokud chcete, aby vám auto nikdo neukradl, pořiďte si ho.
Simona Füzyová
Simona Füzyová
Read More
Systém je nainstalován a funguje bez problémů. Objevila se malá chyba, kterou jsem nahlásila a byla opravena během několika dní. Společnost se ozvala rychle a systém už funguje bez problémů.
Jan Blatouch
Jan Blatouch
Read More
ODBORNĚ, PROFESIONÁLNĚ A RYCHLE. Servisního technika hodnotím 10/10, nebo rovnou 11. Společnost, na kterou je spolehnutí... VELIKÁ SPOKOJENOST 👍👍👍👍👍 Každému mohu jen doporučit 👍👍👍👍👍MÉ AUTO JE V BEZPEČÍ!!!
Filip Havlicek
Filip Havlicek
Read More
Společnost má zákaznický servis na vysoké úrovni, zkušeného a sympatického instalatéra. Jen tak dál!!
Petr Škorvan
Petr Škorvan
Read More
Domluva probíhala na úrovni a samotná instalace proběhla bez problémů. Samotný Canlock funguje tak jak má. Za mě dobrý.
Natalie Raclavska
Natalie Raclavska
Read More
Měli jsme štěstí, že jsme narazili na tuto firmu. Vše funguje i v hybridu, jak má, servis, pomoc, vysvětlili, jak zabezpečení používat. Je dobře, když můžete svěřit auto někomu, kdo mu rozumí a kdo nedělá věci narychlo. Doporučuji.
Viktoriya Bairamyan
Viktoriya Bairamyan
Read More
Profesionální instalace. Spolehlivý systém! Doporučuji!
Michal Novák
Michal Novák
Read More
Jsem velice spokojen, zabezpečovací sytém byl nainstalován velice rychle.
Previous
Next

Účinně chráníme váš vůz

Náš systém je velmi účinnou ochranou proti všem známým způsobům odcizení vozidla.

Včetně v poslední době nejoblíbenější metody – na kufru!

OCHRANA VAŠEHO VOZU PŘED KRÁDEŽÍ

Vyplňte tento formulář a my se podíváme, zda vaše auto servisujeme.


OCHRANA VAŠEHO VOZU PŘED KRÁDEŽÍ

Vyplňte tento formulář a my se podíváme, zda vaše auto servisujeme.

Ozveme se vám do 1 hodiny.

Stránka používá soubory cookies. Více informací naleznete zde.