Nejlepší systém vypnutí zapalování do auta – montáž Plzeň

Plzeň – vypnutí zapalování – proč se do něj vyplatí investovat? 

Imobilizéry, které spolehlivě vypnou zapalovaní v autě, nejsou na trhu žádnou novinkou. Nainstalovaná výchozí zařízení v moderních vozech zloději již dobře znají, a proto je jejich účinnost velmi nízká. Na trhu najdete také velké množství doplňkových imobilizérů – většina z nich jsou levná a neúčinná řešení, jejichž instalace nejenže porušuje záruku vozidla, ale může také vést k jeho poškození – během montáže takových zařízení je totiž nutné zasahovat do elektroinstalace vozidla. 

Dostupné jsou stále novější automobily s pokročilejšími technologiemi a bezpečnostními zařízeními proti krádeži. Jediným efektivním řešením, jak vypnout zapalování v automobilech se spalovacím, elektrickým nebo hybridním motorem, je imobilizér CAN, který komunikuje přímo se sběrnicí CAN a zabrání neoprávněné osobě nastartovat vozidlo – a to i v případě krádeže klíčků od auta! 

Vypnutí zapalování je nejlepším a nejefektivnějším bezpečnostním řešením pro vaše auto. Díky vypnutí zapalování pomocí sběrnice CAN budete mít 100% jistotu, že vaše auto nikdo neukradne. 

Jedno z nejúčinnějších řešení – imobilizér CAN – na českém trhu zabrání krádeži:

• krádeži pomocí zesílení signálu originálního klíče,

• pomocí kopírování klíčků KeyLess a karet,

• pomocí emulátorů OBD,

• pomocí výměny ovladače.

Díky doplňkovým modulům lze vypnutí zapalování pomocí imobilizéru CAN rozšířit o další poplašné sirény, čidla náklonu a také modul GPS! 

Vypnutí zapalování – jak to funguje? 

Vypnutí zapalování účinně zablokuje digitální signál a zabrání nastartování vozu. Jedná se o technologicky nejpokročilejší a nejúčinnější řešení na českém trhu. Vypnutí zapalování založené na imobilizéru CAN je kompatibilní se spalovacími, elektrickými a hybridními automobily. 

Chcete mít systém vypnutí zapalování i ve vašem autě? 

Zavolejte nám na číslo +420 296 842 242

Montáž v Plzni 

Jak funguje CanLock? 

Náš systém byl navržen, vyroben a testován v EU. Má evropskou homologaci E20 – což zaručuje bezpečnost a možnou slevu na pojištění AutoCasco. Naši odborníci a automechanici instalují naše systémy v dalších městech. Hledáte systém vypnutí zapalování v jiném městě? Kontaktujte nás! 

Nejdůležitější vlastnosti imobilizéru CAN CanLock od Zabezpeč auto jsou:

  • je bezpečný (má evropskou homologaci E20)
  • neporušuje platnost záruky na vozidlo
  • během montáže není nutné přetínat kabely
  • jednoduchá obsluha
  • můžete uplatnit slevu na pojištění
  • máte možnost systém přenést do jiného vozidla
  • miniaturní rozměry – přibližně 1 cm x 1 cm

Vsaďte na pohodlí a bezpečnost v Plzni

Mnoho majitelů automobilů ještě stále instaluje zabezpečení samostatně, a to hned z několika důvodů – obvykle chtějí ušetřit peníze nebo nedůvěřují společnostem, které takové systémy nabízejí. 

To může vést ke ztrátě záruky na vozidlo nebo dalším škodám, které mohou být finančně náročné. Naši automechanici jsou profesionálové, kteří realizovali mnoho zakázek v různých modelech aut. Jejich bohaté zkušenosti a profesionální přístup jsou zárukou rychlé montáže, která je provedená na té nejvyšší úrovni. 

Zabezpeč auto se může pochlubit vysokým hodnocením, naši zákazníci se k nám vracejí nejen kvůli instalaci bezpečnostních zařízení do nových vozů, ale také nám píšou o výhodách našeho systému – mnozí nám již svěřili svůj vůz a ochránili tak své auto před krádeží. 

Všichni odborníci se shodují v jednom, pokud se rozhodnete pro montáž vypnutí zapalování, ujistěte se, že jste si vybrali jen to nejkvalitnější zařízení 

Na trhu najdete celou řadu imobilizérů. Jednotlivá zařízení se odlišují kvalitou, a pokud ji podceníte, můžete mít problém se správným fungováním vypnutí zapalování nebo dokonce poškodit elektroinstalaci ve vozidle.  

Levné imobilizéry na internetových stránkách patří mezi jednoduchá zařízení, která pro zloděje nejsou žádným problémem. Za zmínku stojí i skutečnost, že levné bezpečnostní systémy pro vypnutí zapalování fungují mechanicky. 

Účinně vaše auto ochrání pouze speciálně navržený systém, o kterém zloději nevědí, jak přesně funguje. Je navíc důležité, aby fungoval digitálně – tento princip vám umožní konfigurovat zabezpečení kdykoliv a kdekoliv. Důležitá je také homologace – nejenže vám umožní zařízení používat legálně na evropských silnicích, ale díky ní můžete obdržet i slevy na pojištění!

Podívejte se, jak nás hodnotí zákazníci

5/5
5/5
Jonáš Babiš
Jonáš Babiš
Read More
Skvělý systém proti krádeži od Zabezpeč Auto. Doporučil mi ho známý, který díky němu zachránil cenná zavazadla. Systém jsem si pořídil také a rozhodně nelituji...
Jan Venkrbec
Jan Venkrbec
Read More
V mém okolí jsou krádeže aut stále častější, proto jsem se rozhodl investovat do spolehlivého systému.
Eliška Zemánková
Eliška Zemánková
Read More
Doporučuji všem. Skvělá komunikace se zákazníkem. Instalatér mi profesionálně vysvětlil, jak zařízení správně používat. Stačí nasednout do auta se svým smartfonem (s nainstalovanou aplikací) nebo ovladačem. Ještě nezapomenout jedno i druhé…
Dominik Cerman
Dominik Cerman
Read More
Mohu jen doporučit, solidní společnost, precizní instalace. Servisní technik mi vysvětlil, jak systém funguje. Jedná se o vysoce kvalitní zařízení. Pokud chcete, aby vám auto nikdo neukradl, pořiďte si ho.
Simona Füzyová
Simona Füzyová
Read More
Systém je nainstalován a funguje bez problémů. Objevila se malá chyba, kterou jsem nahlásila a byla opravena během několika dní. Společnost se ozvala rychle a systém už funguje bez problémů.
Jan Blatouch
Jan Blatouch
Read More
ODBORNĚ, PROFESIONÁLNĚ A RYCHLE. Servisního technika hodnotím 10/10, nebo rovnou 11. Společnost, na kterou je spolehnutí... VELIKÁ SPOKOJENOST 👍👍👍👍👍 Každému mohu jen doporučit 👍👍👍👍👍MÉ AUTO JE V BEZPEČÍ!!!
Filip Havlicek
Filip Havlicek
Read More
Společnost má zákaznický servis na vysoké úrovni, zkušeného a sympatického instalatéra. Jen tak dál!!
Petr Škorvan
Petr Škorvan
Read More
Domluva probíhala na úrovni a samotná instalace proběhla bez problémů. Samotný Canlock funguje tak jak má. Za mě dobrý.
Natalie Raclavska
Natalie Raclavska
Read More
Měli jsme štěstí, že jsme narazili na tuto firmu. Vše funguje i v hybridu, jak má, servis, pomoc, vysvětlili, jak zabezpečení používat. Je dobře, když můžete svěřit auto někomu, kdo mu rozumí a kdo nedělá věci narychlo. Doporučuji.
Viktoriya Bairamyan
Viktoriya Bairamyan
Read More
Profesionální instalace. Spolehlivý systém! Doporučuji!
Michal Novák
Michal Novák
Read More
Jsem velice spokojen, zabezpečovací sytém byl nainstalován velice rychle.
Previous
Next

Účinně chráníme váš vůz

Náš systém je velmi účinnou ochranou proti všem známým způsobům odcizení vozidla.

Včetně v poslední době nejoblíbenější metody – na kufru!

OCHRANA VAŠEHO VOZU PŘED KRÁDEŽÍ

Vyplňte tento formulář a my se podíváme, zda vaše auto servisujeme.


OCHRANA VAŠEHO VOZU PŘED KRÁDEŽÍ

Vyplňte tento formulář a my se podíváme, zda vaše auto servisujeme.

Ozveme se vám do 1 hodiny.

Stránka používá soubory cookies. Více informací naleznete zde.