Pouzdro na klíče Keyless – jedná se o účinnou ochranu proti krádeži?

Mnoho řidičů, kteří mají ve svých automobilech bezklíčový systém Keyless, se rozhodne zakoupit pouzdro na klíče Keyless (tzv. stíněné pouzdro) jako ochranu proti krádeži svého vozidla. Jedná se však o dobré a účinné řešení proti krádeži? Častou (ale rozhodně ne jedinou) metodou krádeže je krádež pomocí Keyless přístupu. Obal na klíčky má zabránit právě tomuto druhu krádeže. Je ale použití těchto pouzder a obalů opravdu účinným a praktickým řešením? Jak tyto obaly vlastně fungují?

Pouzdro na klíče Keyless – jak funguje?

Všechny produkty tohoto typu fungují na principu Faradayovy klece – jedná se o zařízení, které ruší elektromagnetické signály.
Vynález Michaela Faradaye stanoví spolehlivé zabezpečení proti krádeži pomocí Keyless přístupu, tedy tzv. „na kufr“. Kufry jsou v podstatě zesilovače signálu, které jsou stále silnější a efektivnější. Jejich úkolem je zachytit signál z klíčků a zaslat jej do automobilu, který není v přímém dosahu ovladače.
Pouzdro na klíče Keyless funguje jako „hermeticky“ uzavřená kovová klec. Dokáže úplně blokovat vlny signálu na různých frekvencích – zabrání tedy zloději zachytit signál.

Speciálním obalem na klíčky Keyless se de facto vzdáváme jejich hlavní funkce.

Pouzdro na klíče Keyless lze na internetu zakoupit za několik desítek korun, názory ohledně tohoto produktu se však liší – někteří řidiči pochybují, že může účinně ochránit auto. Faradayova klec nepochybně patří mezi účinná zařízení – je vysoce kvalitní a okamžitě zruší jakýkoliv signál – o jeho praktickém využití by se však dalo polemizovat.

Obal na klíčky – ochrání vaše auto před krádeží?

Za určitých okolností určitě ano, ale takový obal rozhodně nepatří mezi komplexní bezpečnostní řešení. Zloděj sice nebude moct zachytit signál klíčků, ještě stále však existuje celá řada dalších pokročilých metod krádeží. Obal na klíčky vám nebude stačit v těchto případech:
• kopírování klíčků
• OBD konektory
• výměna ovladačů

Obal na klíčky je navíc velice nepraktickým řešením – neplatíte přece za systém Keyless, jen abyste o tuto funkci hned na začátku přišli. Pouzdro na klíče Keyless neblokuje pouze funkci Keyless, ale také celé dálkové ovládání – pokaždé, když potřebujete fyzicky stisknout tlačítko, musíte klíč vyjmout z obalu. Neustálé vyndávání klíčků začne řidičům po určité době lézt pěkně na nervy.

Navštivte náš kanál a prohlédněte si další videa o našich bezpečnostních řešeních!

Imobilizér CAN CanLock – lepší, než obal na klíčky

Imobilizér CAN je komplexní řešení – chrání auto nejen před krádeží „na kufr“, ale hravě si poradí i s dalšími metodami. Auto vybavené tímto zařízením zabrání neoprávněným osobám jej úspěšně nastartovat, a to dokonce i v případě odcizení klíčků!
Imobilizér CAN CanLock vám jako jediné zabezpečení na trhu zaručí úplnou a spolehlivou ochranu. Pokud zloděj nasedne do auta, i nadále ho nebude moct nastartovat.

CanLock lze rozšířit o různé moduly, které auto ochrání před krádeží na odtahovém vozidle a krádeží pneumatik. V Zabezpeč auto nabízíme modul GPS, který vám umožní sledovat polohu vozidla. Digitální vypínač zapalování nebo digitální imobilizér, jako je CanLock, je kompatibilní s klasickými spalovacími motory, ale také hybridními a elektrickými auty.
Systém je navržený a vyvinutý v EU a má zde také poprodejní podporu. Produkt má homologaci E20 a neovlivňuje ani žádným způsobem neporušuje záruku vozidla.

Zjistěte více:
• CAN imobilizér – co to je a jak to funguje?
• Jak imobilizér CAN CanLock zabránil krádeži auta – příběh řidiče
• Sběrnice CAN – co to je a jak to funguje?
• Zařízení – podívejte se na varianty systému a ověřte si, zda splňují vaše očekávání

Mnoho zákazníků již využilo služeb Zabezpeč auto a rozhodlo se pro imobilizér CAN CanLock – přečtěte si jejich hodnocení a navštivte sekci s realizacemi projektů – najdete zde nejoblíbenější modely aut i vozy jako je například Mercedes Maybach nebo Porsche 911 Carrera.

Zavolejte na číslo + 420 296 842 242 a zjistěte, jak můžete pomocí systému Keyless ochránit i vaše auto! Pokud preferujete e-mailový kontakt, neváhejte nám napsat.

Podívejte se, jak nás hodnotí zákazníci

5/5
5/5
Jonáš Babiš
Jonáš Babiš
Read More
Skvělý systém proti krádeži od Zabezpeč Auto. Doporučil mi ho známý, který díky němu zachránil cenná zavazadla. Systém jsem si pořídil také a rozhodně nelituji...
Jan Venkrbec
Jan Venkrbec
Read More
V mém okolí jsou krádeže aut stále častější, proto jsem se rozhodl investovat do spolehlivého systému.
Eliška Zemánková
Eliška Zemánková
Read More
Doporučuji všem. Skvělá komunikace se zákazníkem. Instalatér mi profesionálně vysvětlil, jak zařízení správně používat. Stačí nasednout do auta se svým smartfonem (s nainstalovanou aplikací) nebo ovladačem. Ještě nezapomenout jedno i druhé…
Dominik Cerman
Dominik Cerman
Read More
Mohu jen doporučit, solidní společnost, precizní instalace. Servisní technik mi vysvětlil, jak systém funguje. Jedná se o vysoce kvalitní zařízení. Pokud chcete, aby vám auto nikdo neukradl, pořiďte si ho.
Simona Füzyová
Simona Füzyová
Read More
Systém je nainstalován a funguje bez problémů. Objevila se malá chyba, kterou jsem nahlásila a byla opravena během několika dní. Společnost se ozvala rychle a systém už funguje bez problémů.
Jan Blatouch
Jan Blatouch
Read More
ODBORNĚ, PROFESIONÁLNĚ A RYCHLE. Servisního technika hodnotím 10/10, nebo rovnou 11. Společnost, na kterou je spolehnutí... VELIKÁ SPOKOJENOST 👍👍👍👍👍 Každému mohu jen doporučit 👍👍👍👍👍MÉ AUTO JE V BEZPEČÍ!!!
Filip Havlicek
Filip Havlicek
Read More
Společnost má zákaznický servis na vysoké úrovni, zkušeného a sympatického instalatéra. Jen tak dál!!
Petr Škorvan
Petr Škorvan
Read More
Domluva probíhala na úrovni a samotná instalace proběhla bez problémů. Samotný Canlock funguje tak jak má. Za mě dobrý.
Natalie Raclavska
Natalie Raclavska
Read More
Měli jsme štěstí, že jsme narazili na tuto firmu. Vše funguje i v hybridu, jak má, servis, pomoc, vysvětlili, jak zabezpečení používat. Je dobře, když můžete svěřit auto někomu, kdo mu rozumí a kdo nedělá věci narychlo. Doporučuji.
Viktoriya Bairamyan
Viktoriya Bairamyan
Read More
Profesionální instalace. Spolehlivý systém! Doporučuji!
Michal Novák
Michal Novák
Read More
Jsem velice spokojen, zabezpečovací sytém byl nainstalován velice rychle.
Previous
Next

Účinně chráníme váš vůz

Náš systém je velmi účinnou ochranou proti všem známým způsobům odcizení vozidla.

Včetně v poslední době nejoblíbenější metody – na kufru!

OCHRANA VAŠEHO VOZU PŘED KRÁDEŽÍ

Vyplňte tento formulář a my se podíváme, zda vaše auto servisujeme.


OCHRANA VAŠEHO VOZU PŘED KRÁDEŽÍ

Vyplňte tento formulář a my se podíváme, zda vaše auto servisujeme.

Ozveme se vám do 1 hodiny.

Stránka používá soubory cookies. Více informací naleznete zde.