Jak ochránit vodíkové auto před krádeží?

CanLock je digitální zabezpečovací zařízení proti krádeži, které umožňuje chránit nejen spalovací, hybridní a elektromobily. Od roku 2021 také jako první na našem trhu zajišťujeme vodíková auta!

Taková příležitost se naskytla s premiérou nejnovější Toyoty Mirai, druhé generace. CanLock je zařízení založené na komunikaci uvnitř sběrnice CAN, které lze nazvat mozkem každého moderního automobilu.

Jako inovativní společnost jsme si dali za cíl vyvinout bezpečnostní systém pro auta na vodíkový pohon, aby splnil očekávání všech zákazníků. Naše nabídka již zahrnuje možnost zabezpečení elektrických a hybridních vozů.

Vodíkové auto – co to je?

Automobily na vodíkový pohon jsou mnohými považovány za jedinou správnou budoucnost automobilové mobility. Tento názor koluje automobilovým světem, protože typické elektromobily mají stále problémy s životností a stabilitou baterií. V případě automobilů na vodíkový pohon tento problém nenastává, protože vodíkové články, které jsou základem tohoto řešení, mají mnohem delší životnost a nejsou tak náchylné na výkyvy teplot.

Vodíkové auto je v podstatě elektromobil, protože vodík, palivo, pohání elektromotory, nikoli čistě mechanické motory. Zdá se, že toto řešení dává velký smysl, protože tyto motory mají oproti spalovacím jednotkám jednu obrovskou výhodu. Účinnost těchto motorů je díky mnohem jednodušší konstrukci minimálně dvojnásobná. Spalovací motor má pouze jednu pohyblivou součást a také nevytváří tolik tření a tepla jako plýtvání energií.

Toto řešení je také v souladu se současnou politikou automobilek, které chtějí a musí snížit uhlíkovou stopu kvůli stále přísnějším omezením emisních norem výfukových plynů a povědomí o přírodním prostředí. Navíc při srovnání aut na vodíkový pohon s elektromobily s bateriemi je třeba poznamenat, že odpadá problém související se zatěžující a drahou likvidací odpadu zmíněných baterií.

CanLock drží krok s technologickým vývojem v automobilovém světě a naši inženýři zapomněli jména svých manželů, protože neúnavně pracují na vývoji našeho produktu! 🙂

Podívejte se, jak nás hodnotí zákazníci

5/5
5/5
Jonáš Babiš
Jonáš Babiš
Read More
Skvělý systém proti krádeži od Zabezpeč Auto. Doporučil mi ho známý, který díky němu zachránil cenná zavazadla. Systém jsem si pořídil také a rozhodně nelituji...
Jan Venkrbec
Jan Venkrbec
Read More
V mém okolí jsou krádeže aut stále častější, proto jsem se rozhodl investovat do spolehlivého systému.
Eliška Zemánková
Eliška Zemánková
Read More
Doporučuji všem. Skvělá komunikace se zákazníkem. Instalatér mi profesionálně vysvětlil, jak zařízení správně používat. Stačí nasednout do auta se svým smartfonem (s nainstalovanou aplikací) nebo ovladačem. Ještě nezapomenout jedno i druhé…
Dominik Cerman
Dominik Cerman
Read More
Mohu jen doporučit, solidní společnost, precizní instalace. Servisní technik mi vysvětlil, jak systém funguje. Jedná se o vysoce kvalitní zařízení. Pokud chcete, aby vám auto nikdo neukradl, pořiďte si ho.
Simona Füzyová
Simona Füzyová
Read More
Systém je nainstalován a funguje bez problémů. Objevila se malá chyba, kterou jsem nahlásila a byla opravena během několika dní. Společnost se ozvala rychle a systém už funguje bez problémů.
Jan Blatouch
Jan Blatouch
Read More
ODBORNĚ, PROFESIONÁLNĚ A RYCHLE. Servisního technika hodnotím 10/10, nebo rovnou 11. Společnost, na kterou je spolehnutí... VELIKÁ SPOKOJENOST 👍👍👍👍👍 Každému mohu jen doporučit 👍👍👍👍👍MÉ AUTO JE V BEZPEČÍ!!!
Filip Havlicek
Filip Havlicek
Read More
Společnost má zákaznický servis na vysoké úrovni, zkušeného a sympatického instalatéra. Jen tak dál!!
Petr Škorvan
Petr Škorvan
Read More
Domluva probíhala na úrovni a samotná instalace proběhla bez problémů. Samotný Canlock funguje tak jak má. Za mě dobrý.
Natalie Raclavska
Natalie Raclavska
Read More
Měli jsme štěstí, že jsme narazili na tuto firmu. Vše funguje i v hybridu, jak má, servis, pomoc, vysvětlili, jak zabezpečení používat. Je dobře, když můžete svěřit auto někomu, kdo mu rozumí a kdo nedělá věci narychlo. Doporučuji.
Viktoriya Bairamyan
Viktoriya Bairamyan
Read More
Profesionální instalace. Spolehlivý systém! Doporučuji!
Michal Novák
Michal Novák
Read More
Jsem velice spokojen, zabezpečovací sytém byl nainstalován velice rychle.
Previous
Next

Účinně chráníme váš vůz

Náš systém je velmi účinnou ochranou proti všem známým způsobům odcizení vozidla.

Včetně v poslední době nejoblíbenější metody – na kufru!

OCHRANA VAŠEHO VOZU PŘED KRÁDEŽÍ

Vyplňte tento formulář a my se podíváme, zda vaše auto servisujeme.


OCHRANA VAŠEHO VOZU PŘED KRÁDEŽÍ

Vyplňte tento formulář a my se podíváme, zda vaše auto servisujeme.

Ozveme se vám do 1 hodiny.

Stránka používá soubory cookies. Více informací naleznete zde.