Dálkové odpojení zapalování GPS? Moderní metoda ochrany proti krádeži a dokonalé řešení pro vozový park.

Na trhu je dostupná celá řada řešení proti krádeži, některá z nich jsou technologicky vyspělejší a kombinují funkce několika zařízení – jak funguje dálkové odpojení zapalování GPS?

Odpojení zapalování a lokalizátory GPS – dálkové odpojení

V současnosti existují dvě skupiny zákazníků, kteří berou dodatečná zabezpečení před krádeží vážně. Někteří z nich se snaží krádeži vozu účinně zabránit, jiní využívají různé typy GPS/GSM/rádiových lokátorů, které umožní auto sledovat až po krádeži.

Toyota patří mezi nejdostupnější a proto i nejprodávanější hybridní auta na českém trhu.
Imobilizér CAN – umožňuje auto zabezpečit před krádeží, ale přináší i řadu dalších možností

Imobilizér CAN z naší dílny je dostupný ve mnoha variantách. Jedná se o účinné zařízení, které neustále vyvíjíme. Nyní se nám ho povedlo propojit s modulem GPS.

Co je to imobilizér CAN CanLock od Zabezpec-auto.cz?

Imobilizér CAN CanLock je zařízení, které umožňuje odpojit zapalování u aut se spalovacím motorem a znehybnit hybridní a elektrická auta. Komunikuje přímo se sběrnicí CAN – mozkem každého vozidla. CanLock se připojuje ke sběrnici CAN a poté může ovládat všechny elektrické systémy ve vozidle. Tento přístup umožňuje účinně znehybnit vozidlo – pokud se zloději povede nasednout do auta pomocí prodloužení signálu z originálního keyless klíče, nebude moci odjet a začne hledat snadněji dostupné vozidlo. Tento způsob funguje v mnoha autech, protože sběrnice CAN je celosvětovým standardem bez ohledu na to, zda se jedná o značku Renault nebo Tesla.

Toyota patří mezi nejdostupnější a proto i nejprodávanější hybridní auta na českém trhu.

CanLock z dílny Zbezpec-auto.cz je evropský produkt s homologací a zákaznickou podporou

CanLock má mnoho provedení, základní znehybňují auto, rozšířené mají mimo jiné: dodatečný autoalarm, sirénu o hlasitosti +/- 100 db, která je umístěná přímo v interiéru vozidla (účinně znepříjemní pokus o krádež), a dokonce i tříosý snímač náklonu a polohy vozidla, který umožňuje ochránit vůz před krádeží na odtahovém vozidle a odcizením kol.

Deaktivaci imobilizéru lze provést několika způsoby. Základním způsobem je zadání PIN kódu – stisknutím tlačítek uvnitř vozu. Auto je také možné deaktivovat pomocí speciální klíčenky nebo smartfonu.

CanLock + rozšíření GPS – dálkové odpojení zapalování

Komunikace s CAN sběrnicí a GPS modulem nabízí mnoho možností. Proto vyvíjíme náš produkt tímto směrem. Novinkou je možnost propojení libovolné verze CanLock s GPS modulem – získáte tak odpojení zapalování GPS s upozorněním na telefon. Jaké jsou výhody?

CanLock + GPS informuje majitele o pokusech o krádež a dalších podezřelých aktivitách

  • CanLock komunikuje přímo se sběrnicí CAN, která řídí celé auto a GPS modul umožňuje dálkové sledování procesů v autě a reakce v reálném čase.
  • Účinná ochrana proti krádeži je tím pádem také spojená z funkcemi jako omezení rychlosti, lokalizace geozóny nebo monitoringem opotřebení vozidla, to vše prostřednictvím SMS zpráv/hlasových upozornění.
  • Odpojení zapalování GPS umožňuje znehybnění vozidla na dálku. Může být účinnou ochranou, pokud autem nikdo nejezdí delší dobu.
  • Zařízení sleduje pokusy o krádež, rušení signálu atd. – upozorní na to majitele pomocí SMS nebo hlasového upozornění.

Imobilizér CAN CanLock nyní nabízí komplexní službu, která vám umožní zabezpečit vůz před různými metodami krádeže, dálkově sledovat stav vozidla, odpojit zapalování a upozorní vás na pokus o krádež prostřednictvím LIVE zpráv.

Odpojení zapalování + GPS – dokonalé řešení pro vozový park a půjčovny aut

Díky svým vlastnostem je náš produkt dokonalý pro společnosti, které využívají vlastní vozový park.

CanLock + GPS je řešení, které umožňuje ovládat a sledovat vozidla na dálku

Dálkové odpojení zapalování GPS CanLock znamená, že zařízení nabízí tyto možnosti:

  1. Znehybnění vozu na dálku – umožňuje zablokovat vůz pro zákazníka, který neplatí za užívání vozidla (splátky/předplatné). Jedná se také o dodatečnou ochranu vozu, který není používán. Podrobné sledování používání vozu, možnost omezení rychlosti, spravování geozón – celá řada možností.
  2. Zprávy a upozornění LIVE týkající se pokusů o krádež, rušení signálu nebo jiných podezřelých aktivit v blízkosti vozidla.
  3. Data umožňují podrobně popsat nadměrné brzdění a zrychlování, což umožňuje lepší spravování optimalizace vozového parku z hlediska spotřeby.

Samotný imobilizér CAN stanoví účinné řešení proti krádeži a jeho propojení se signálem GPS tyto možnosti rozšiřuje o další důležité funkce. V maximálním provedení lze nakonfigurovat vypnutí zapalování GPS společně s automatickým alarmem, který obsahuje tříosý snímač pohybu a náklonu vozidla a zasílá upozornění na telefon.

Zaujalo vás naše zařízení? Vyplňte kontaktní formulář nebo nám zavolejte na číslo: +420 296 842 242

Podívejte se, jak nás hodnotí zákazníci

5/5
5/5
Jonáš Babiš
Jonáš Babiš
Read More
Skvělý systém proti krádeži od Zabezpeč Auto. Doporučil mi ho známý, který díky němu zachránil cenná zavazadla. Systém jsem si pořídil také a rozhodně nelituji...
Jan Venkrbec
Jan Venkrbec
Read More
V mém okolí jsou krádeže aut stále častější, proto jsem se rozhodl investovat do spolehlivého systému.
Eliška Zemánková
Eliška Zemánková
Read More
Doporučuji všem. Skvělá komunikace se zákazníkem. Instalatér mi profesionálně vysvětlil, jak zařízení správně používat. Stačí nasednout do auta se svým smartfonem (s nainstalovanou aplikací) nebo ovladačem. Ještě nezapomenout jedno i druhé…
Dominik Cerman
Dominik Cerman
Read More
Mohu jen doporučit, solidní společnost, precizní instalace. Servisní technik mi vysvětlil, jak systém funguje. Jedná se o vysoce kvalitní zařízení. Pokud chcete, aby vám auto nikdo neukradl, pořiďte si ho.
Simona Füzyová
Simona Füzyová
Read More
Systém je nainstalován a funguje bez problémů. Objevila se malá chyba, kterou jsem nahlásila a byla opravena během několika dní. Společnost se ozvala rychle a systém už funguje bez problémů.
Jan Blatouch
Jan Blatouch
Read More
ODBORNĚ, PROFESIONÁLNĚ A RYCHLE. Servisního technika hodnotím 10/10, nebo rovnou 11. Společnost, na kterou je spolehnutí... VELIKÁ SPOKOJENOST 👍👍👍👍👍 Každému mohu jen doporučit 👍👍👍👍👍MÉ AUTO JE V BEZPEČÍ!!!
Filip Havlicek
Filip Havlicek
Read More
Společnost má zákaznický servis na vysoké úrovni, zkušeného a sympatického instalatéra. Jen tak dál!!
Petr Škorvan
Petr Škorvan
Read More
Domluva probíhala na úrovni a samotná instalace proběhla bez problémů. Samotný Canlock funguje tak jak má. Za mě dobrý.
Natalie Raclavska
Natalie Raclavska
Read More
Měli jsme štěstí, že jsme narazili na tuto firmu. Vše funguje i v hybridu, jak má, servis, pomoc, vysvětlili, jak zabezpečení používat. Je dobře, když můžete svěřit auto někomu, kdo mu rozumí a kdo nedělá věci narychlo. Doporučuji.
Viktoriya Bairamyan
Viktoriya Bairamyan
Read More
Profesionální instalace. Spolehlivý systém! Doporučuji!
Michal Novák
Michal Novák
Read More
Jsem velice spokojen, zabezpečovací sytém byl nainstalován velice rychle.
Previous
Next

Účinně chráníme váš vůz

Náš systém je velmi účinnou ochranou proti všem známým způsobům odcizení vozidla.

Včetně v poslední době nejoblíbenější metody – na kufru!

OCHRANA VAŠEHO VOZU PŘED KRÁDEŽÍ

Vyplňte tento formulář a my se podíváme, zda vaše auto servisujeme.


OCHRANA VAŠEHO VOZU PŘED KRÁDEŽÍ

Vyplňte tento formulář a my se podíváme, zda vaše auto servisujeme.

Ozveme se vám do 1 hodiny.

Stránka používá soubory cookies. Více informací naleznete zde.