Imobilizér EV/Hybrid – ochrana proti krádeži pro vozidla s elektrickým motorem.

Imobilizér – neboli „znehybnění“, je nejčastěji spojován s vypnutím zapalování nebo zablokováním přívodu paliva do motoru. Jak se vypíná zapalování u elektromobilů? Stejný problém se týká i mnoha hybridních automobilů, které často startují na elektrický pohon, přestože mají spalovací motor. Jak funguje imobilizér u elektromobilů a hybridů?

Imobilizér a vypnutí zapalování – elektromobil/hybridní vozidlo

V posledních desetiletích trh zaplavilo mnoho typů imobilizérů. První pro masový trh byly sériové, které fungovaly, ale bylo snadné je obejít. Postupem času se začaly používat různé další bezpečnostní prvky – včetně imobilizérů v podobě blokování zapalování.

Imobilizér EV/Hybrid

Fungovaly různými způsoby – vyřazením zapalovacích svíček, zablokováním elektromagnetu palivového čerpadla atd. Byly založeny na odpojení něčeho důležitého, například paliva nebo jiskry/proudu. Jednalo se o řešení s různou mírou účinnosti. Určitého pokroku bylo dosaženo díky popularizaci sběrnice CAN a následně imobilizérů CAN, které poskytují ochranu proti krádeži pro elektrické a hybridní automobily.

Imobilizér EV/Hybrid CAN – účinná ochrana vozidel s elektromotory

Sběrnice CAN slouží jako sběrnice, která zajišťuje velmi stabilní a bezpečnou komunikaci mezi zařízeními ve vozidle. Mluvíme zde o řízení osvětlení i o řízení motoru. Standard CAN je dnes tak rozšířený, že jej používají i nové „vynálezy“, jako je Tesla, přestože počátky sběrnice CAN sahají až do 80. let minulého století. Více informací o sběrnici CAN najdete zde.

Imobilizér CANLock nabízíme, protože věříme v jeho účinnost. Všudypřítomnost sběrnice CAN, která je stále běžným prvkem ve spalovacích automobilech, hybridech, elektromobilech a mnoha a mnoha dalších vozidlech, je celosvětová. To znamená, že řešení založená na této technologii tu s námi budou ještě dlouho. Z dobrého důvodu – stabilita a bezpečnost jsou téměř ideální. CAN má velmi vysokou odolnost vůči elektromagnetickému rušení díky svým technikám vícenásobného přenosu bitů. Statistický výskyt zkresleného bitu je 1 za 1000 let nepřetržitého provozu!

Imobilizér CAN funguje podobně v elektrických vozidlech – a spalovacích motorech, kde umožňuje provádět různé činnosti na palubě vozidla prostřednictvím komunikace v prostoru sběrnice CAN. Není to nic jiného než příležitost říct autu: „Hej! Za žádných okolností nestartuj, pokud se něco nestane. “ Co. Odemykání přes Bluetooth v chytrém telefonu nebo po zadání kódu PIN, což je série operací na tlačítkách a knoflících ve vozidle.

A tady nevadí, že tam ta jiskra není, protože tam není. Ani nedostatek paliva pro vypnutí – s imobilizérem CAN máme k dispozici mnohem více. Pomocí našeho zařízení, které komunikuje s ostatními komponenty ve vašem voze, jsme schopni ochránit váš vůz před krádeží.

Imobilizér CanLock CAN – výhody pro elektromobily (EV) a hybridy

Náš produkt je založen na specifickém standardu komunikace v celém vozidle. Nezáleží tedy na tom, jakým palivem je vůz poháněn nebo jaké je značky. Zajímá vás, zda podporujeme tvé auto – podívejte se na to! Kromě spuštění systému CanLock jej lze rozšířit o mnoho dalších funkcí – ještě účinnějších a nezávislých na druhu paliva.

CanLock může být nejen imobilizér chránící před krádeží kufru, ale také autoalarm zabudovaný do vozidla s hlasitostí +/- 100 db. (prakticky vyhání zloděje z auta). Nabízíme také instalaci tříosého snímače náklonu a polohy, který může účinně chránit před krádeží přívěsu a/nebo kola. Novinkou je také možnost vypnout zapalování na dálku prostřednictvím GPS.

Montujeme systém v celé České republice a neporušujeme záruku na vozidlo. Náš výrobek je schválený a bezpečný.


Hledás imobilizér pro svůj vůz? Zavolejte nám a probereme, jak vám můžeme pomoci +420 296 842 242

Podívejte se, jak nás hodnotí zákazníci

5/5
5/5
Jonáš Babiš
Jonáš Babiš
Read More
Skvělý systém proti krádeži od Zabezpeč Auto. Doporučil mi ho známý, který díky němu zachránil cenná zavazadla. Systém jsem si pořídil také a rozhodně nelituji...
Jan Venkrbec
Jan Venkrbec
Read More
V mém okolí jsou krádeže aut stále častější, proto jsem se rozhodl investovat do spolehlivého systému.
Eliška Zemánková
Eliška Zemánková
Read More
Doporučuji všem. Skvělá komunikace se zákazníkem. Instalatér mi profesionálně vysvětlil, jak zařízení správně používat. Stačí nasednout do auta se svým smartfonem (s nainstalovanou aplikací) nebo ovladačem. Ještě nezapomenout jedno i druhé…
Dominik Cerman
Dominik Cerman
Read More
Mohu jen doporučit, solidní společnost, precizní instalace. Servisní technik mi vysvětlil, jak systém funguje. Jedná se o vysoce kvalitní zařízení. Pokud chcete, aby vám auto nikdo neukradl, pořiďte si ho.
Simona Füzyová
Simona Füzyová
Read More
Systém je nainstalován a funguje bez problémů. Objevila se malá chyba, kterou jsem nahlásila a byla opravena během několika dní. Společnost se ozvala rychle a systém už funguje bez problémů.
Jan Blatouch
Jan Blatouch
Read More
ODBORNĚ, PROFESIONÁLNĚ A RYCHLE. Servisního technika hodnotím 10/10, nebo rovnou 11. Společnost, na kterou je spolehnutí... VELIKÁ SPOKOJENOST 👍👍👍👍👍 Každému mohu jen doporučit 👍👍👍👍👍MÉ AUTO JE V BEZPEČÍ!!!
Filip Havlicek
Filip Havlicek
Read More
Společnost má zákaznický servis na vysoké úrovni, zkušeného a sympatického instalatéra. Jen tak dál!!
Petr Škorvan
Petr Škorvan
Read More
Domluva probíhala na úrovni a samotná instalace proběhla bez problémů. Samotný Canlock funguje tak jak má. Za mě dobrý.
Natalie Raclavska
Natalie Raclavska
Read More
Měli jsme štěstí, že jsme narazili na tuto firmu. Vše funguje i v hybridu, jak má, servis, pomoc, vysvětlili, jak zabezpečení používat. Je dobře, když můžete svěřit auto někomu, kdo mu rozumí a kdo nedělá věci narychlo. Doporučuji.
Viktoriya Bairamyan
Viktoriya Bairamyan
Read More
Profesionální instalace. Spolehlivý systém! Doporučuji!
Michal Novák
Michal Novák
Read More
Jsem velice spokojen, zabezpečovací sytém byl nainstalován velice rychle.
Previous
Next

Účinně chráníme váš vůz

Náš systém je velmi účinnou ochranou proti všem známým způsobům odcizení vozidla.

Včetně v poslední době nejoblíbenější metody – na kufru!

OCHRANA VAŠEHO VOZU PŘED KRÁDEŽÍ

Vyplňte tento formulář a my se podíváme, zda vaše auto servisujeme.


OCHRANA VAŠEHO VOZU PŘED KRÁDEŽÍ

Vyplňte tento formulář a my se podíváme, zda vaše auto servisujeme.

Ozveme se vám do 1 hodiny.

Stránka používá soubory cookies. Více informací naleznete zde.