Moderní ochrana proti krádeži pro drahé vozy

Moderní ochrana proti krádeži pro drahé vozy nemusí být vůbec problematická. Drahá auta jsou především… drahá, takže se vyplatí je dobře chránit. Za druhé jsou moderní – plná elektroniky a počítačů na palubní desce. Jakou ochranu proti krádeži zvolit, aby byla účinná a dokázala se vyrovnat s moderní elektronikou vozidla? Jak zabezpečit moderní elektromobil nebo hybridní vůz?

Zabezpečení proti krádeži pro drahé a moderní vozy

Drahá auta to je nejen moderní technologie, bezpečnost, ekologie, ale také prestiž. Kvůli firmě, kterou provozujete, funkci, kterou zastáváte, nebo prostě kvůli vlastním potřebám používáte luxusní vůz nebo moderní elektromobil, abyste něco sdělili světu.

Co bychom řekli světu, kdybychom drahé auto zajistili zámkem na volantu? Takové řešení nepřipadá v úvahu ze dvou důvodů – přežilo svou dobu a teď, kdy je „všechno“ elektronické, není příliš efektivní. Odmítněme proto myšlenku instalace mechanických zámků, protože v dnešní době tato řešení ztratila svou hodnotu. Ukrytí klíče v alobalu je také řešení s pochybnou účinností a malou praktičností.

Moderní ochrana proti krádeži pro drahé vozy.
Lokátory GPS jsou náchylné k rušení, takže byste si měli dvakrát promyslet, zda je budete používat v drahém autě.

Poslední dobou je stále populárnější lokátor GPS/GSM/rádia – je velmi oblíbeným bezpečnostním prvkem proti krádeži. Problém je v tom, že nechrání před krádeží, pouze umožňuje (případně) vypátrat vozidlo po jeho odcizení, a to je zcela jiný problém než případné krádeži zabránit. Zloději však používají rušičky, které ruší různé signály a vozidlo pak nelze vystopovat.

Na různých internetových stránkách si můžete koupit takovou rušičku za několik tisíc korun. A, jak tvrdí výrobce zařízení bude rušit signály 3G, 4G, 5G, LTE, GPS, LO-JACK, WiFi, UHF, VHF a mnoho dalších v okruhu 80 metrů.

GPS je skvělá technologie, která usnadňuje život a umožňuje fungování mnoha vynálezů, ale ochrana proti krádeži pro drahé vozy na ni nemůže být založena. Moduly GPS mohou poskytovat další užitečné aplikace, ale proti odcizení auta nechrání dostatečně.

Jak zabezpečit drahé auto? Moderní ochrana proti krádeži pro drahé vozy – Imobilizér CAN CanLock

Dobré zabezpečení pro drahý a moderní vůz je takové, které bude především účinné a dokáže čelit stále modernějším metodám krádeží. Dobré zabezpečení má také schválení (homologaci) a nemá vliv na záruku na vozidlo . Co dalšího má dobré zabezpečení? Jistě je spolehlivé a neviditelné – zloději nevědí, s čím mají tu čest. Důležitý je také komfort používání – pokud máte bezklíčový vstupní systém, nemusíte se ho vzdávat k ochraně vozu před krádeží keyless. Třešničkou na dortu je plná podpora výrobce.

Všechny výše uvedené vlastnosti jsou charakteristické pro systém, kterým je CAN CanLock CAN imobilizér od společnosti od Zabezpecit-auto.cz. Naše zařízení se dodávají v různých variantách, umožňují imobilizaci v podstatě jakýkoli vůz (naše základna se neustále rozšiřuje) – zajišťujeme různé vozy, včetně drahé, hybridní, elektrické, dovezeno z USA i motocykly. Jsme autory tohoto systému a neustále rozvíjíme jeho možnosti.

CanLock - Jak zabezpečit klíč v bezklíčovém systému?
Imobilizér CAN je účinná ochrana s mnoha možnostmi.

Kromě imobilizace vozidla umožňuje CanLock může chránit vůz před krádeží „přívěs“ lub krádež kol pomocí snímače náklonu spouště hlasitá siréna. Je vybaven přídavným modulem GPS, který poskytuje všechny možnosti, může na dálku vypnout zapalování a sledovat stav vozidla. (již zde). Imobilizér CAN komunikující s magistrala CAN – mozek každého moderního automobilu, je řešení pro dnešní dobu.

Přečtěte si tento článek a zjistit více informací o immobilizére CAN CanLock, nebo se kontaktujte nás:
+420 296 842 242 zodpovíme
všechny vaše dotazy.

Podívejte se, jak nás hodnotí zákazníci

5/5
5/5
Jonáš Babiš
Jonáš Babiš
Read More
Skvělý systém proti krádeži od Zabezpeč Auto. Doporučil mi ho známý, který díky němu zachránil cenná zavazadla. Systém jsem si pořídil také a rozhodně nelituji...
Jan Venkrbec
Jan Venkrbec
Read More
V mém okolí jsou krádeže aut stále častější, proto jsem se rozhodl investovat do spolehlivého systému.
Eliška Zemánková
Eliška Zemánková
Read More
Doporučuji všem. Skvělá komunikace se zákazníkem. Instalatér mi profesionálně vysvětlil, jak zařízení správně používat. Stačí nasednout do auta se svým smartfonem (s nainstalovanou aplikací) nebo ovladačem. Ještě nezapomenout jedno i druhé…
Dominik Cerman
Dominik Cerman
Read More
Mohu jen doporučit, solidní společnost, precizní instalace. Servisní technik mi vysvětlil, jak systém funguje. Jedná se o vysoce kvalitní zařízení. Pokud chcete, aby vám auto nikdo neukradl, pořiďte si ho.
Simona Füzyová
Simona Füzyová
Read More
Systém je nainstalován a funguje bez problémů. Objevila se malá chyba, kterou jsem nahlásila a byla opravena během několika dní. Společnost se ozvala rychle a systém už funguje bez problémů.
Jan Blatouch
Jan Blatouch
Read More
ODBORNĚ, PROFESIONÁLNĚ A RYCHLE. Servisního technika hodnotím 10/10, nebo rovnou 11. Společnost, na kterou je spolehnutí... VELIKÁ SPOKOJENOST 👍👍👍👍👍 Každému mohu jen doporučit 👍👍👍👍👍MÉ AUTO JE V BEZPEČÍ!!!
Filip Havlicek
Filip Havlicek
Read More
Společnost má zákaznický servis na vysoké úrovni, zkušeného a sympatického instalatéra. Jen tak dál!!
Petr Škorvan
Petr Škorvan
Read More
Domluva probíhala na úrovni a samotná instalace proběhla bez problémů. Samotný Canlock funguje tak jak má. Za mě dobrý.
Natalie Raclavska
Natalie Raclavska
Read More
Měli jsme štěstí, že jsme narazili na tuto firmu. Vše funguje i v hybridu, jak má, servis, pomoc, vysvětlili, jak zabezpečení používat. Je dobře, když můžete svěřit auto někomu, kdo mu rozumí a kdo nedělá věci narychlo. Doporučuji.
Viktoriya Bairamyan
Viktoriya Bairamyan
Read More
Profesionální instalace. Spolehlivý systém! Doporučuji!
Michal Novák
Michal Novák
Read More
Jsem velice spokojen, zabezpečovací sytém byl nainstalován velice rychle.
Previous
Next

Účinně chráníme váš vůz

Náš systém je velmi účinnou ochranou proti všem známým způsobům odcizení vozidla.

Včetně v poslední době nejoblíbenější metody – na kufru!

OCHRANA VAŠEHO VOZU PŘED KRÁDEŽÍ

Vyplňte tento formulář a my se podíváme, zda vaše auto servisujeme.


OCHRANA VAŠEHO VOZU PŘED KRÁDEŽÍ

Vyplňte tento formulář a my se podíváme, zda vaše auto servisujeme.

Ozveme se vám do 1 hodiny.

Stránka používá soubory cookies. Více informací naleznete zde.