Jak zabezpečit KeyLess?

Systémy KeyLess v nabídce výrobců automobilů jsou tu již několik let a jejich obliba roste, takže se přirozeně objevují i v levnějších vozech – jak zabezpečit KeyLess, aby se naše auto nedostalo do rukou zloděje?

Jak zabezpečím KeyLess? Proč na tom záleží?

Statistiky krádeží aut ukazují, že se dnes kradou především starší vozy. Tyto vozy jsou obvykle vybaveny bezklíčovým systémem, nazývaným také KeyLess. Je to zranitelnost tohoto řešení, protože můžete zachytit signál. To je největší slabina dnešních automobilů. Zloději aut toho využívají.

Jaká je metoda krádeže kufru?

Při hledání odpovědi na otázku „Jak zabezpečit keyLess?“ je třeba se nejprve vypořádat s problémem krádeže metodou kufříku. Jedná se o nejoblíbenější metodu krádeže v současnosti – je neinvazivní, diskrétní a rychlá. Tato metoda spočívá v zachycení a zesílení signálu, který vysílá bezklíčový ovladač/karta, a následném přenosu tohoto signálu do vozidla. Systému je jasné, že se řidič objeví u vozu s klíčenkou – i když většinou spí. Jak vypadá krádež na kufříku, je znázorněno na následujícím obrázku.

Jak zabezpečíte KeyLess? Metody.

Imobilizér CAN CanLock – je řešení, které nabízíme v autokamerách. Zařízení zabrání nastartování vozidla bez ohledu na to, jakým způsobem zloděj zachytí signál z dálkového ovládání. Největší výhodou systému CanLock je skutečnost, že chrání před krádeží nejen na pouzdře, ale také mnoha různými způsoby. Ať už se zloděj do auta dostane jakkoli, nebude schopen ho spustit.

CanLock - Jak zabezpečit klíč v bezklíčovém systému?
Jak zabezpečit KeyLess

CanLock lze také rozšířit o různé moduly, které ochrání vůz před krádeží na odtahovém voze nebo dokonce před krádeží kol. Pokud nás zajímá modul GPS – lze jej nainstalovat při zachování základní ochrany, která není náchylná na rušivé signály. Systém je navržen, vyvinut a podporován v Polsku, má schválení E20 a neporušuje záruku na vozidlo. Další výhodou systému CanLock je skutečnost, že nevyžaduje předplatné a lze jej přenést i do jiného vozu.

Jak zabezpečíte KeyLess? Alternativní metody.

Na internetu koluje několik různých řešení, jak zabezpečit KeyLess, která jsou více či méně účinná. Mnoho řidičů se rozhodlo sledovat své vozidlo pomocí GPS – bez ohledu na to, jaké řešení je nainstalováno, se stále jedná o sledování, nikoli o ochranu vozidla před krádeží, takže tento systém nelze považovat za vhodné samostatné bezpečnostní opatření.

Řešení, které často souvisí s odpojením signálu vysílaného dálkovým ovladačem. – Nejrůznější fólie, krabice a jiné kryty, které fungují jako Faradayova klec. Kromě patologické „pohodlnosti“ takového řešení je často neúčinné. Další na seznamu je KeyLess Protector – řešení, které je vnímáno jako kryt baterie, za neuvěřitelných 4000 CZK!

Jak zabezpečit KeyLess v drahém a moderním autě?

Imobilizér CanLock je řešení vhodné pro zabezpečení moderních a drahých automobilů. Je komplexní, diskrétní a především účinný. Mnoho zákazníků k nám přichází s drahými vozy – vědí, že se nevyplatí spoléhat na levná a populární řešení. Účinnost systému proti krádeži je vždy definována skutečností, že zloději nevědí, jak bezpečnostní údaje deaktivovat. A této situace lze dosáhnout pouze při instalaci ochrany autorských práv, jako je imobilizér CAN CanLock. V našem realizačním portfoliu se již objevily exotické vozy jako Porsche 911 a Maybach. Důležité je, že systém CanLock funguje se spalovacími, elektrickými i hybridními vozy.

Kontaktujte nás nebo nám zavolejte na číslo +420 296 842 242 a zjistěte, jak si můžete zabezpečit KeyLess ve svém voze!

Podívejte se, jak nás hodnotí zákazníci

5/5
5/5
Jonáš Babiš
Jonáš Babiš
Read More
Skvělý systém proti krádeži od Zabezpeč Auto. Doporučil mi ho známý, který díky němu zachránil cenná zavazadla. Systém jsem si pořídil také a rozhodně nelituji...
Jan Venkrbec
Jan Venkrbec
Read More
V mém okolí jsou krádeže aut stále častější, proto jsem se rozhodl investovat do spolehlivého systému.
Eliška Zemánková
Eliška Zemánková
Read More
Doporučuji všem. Skvělá komunikace se zákazníkem. Instalatér mi profesionálně vysvětlil, jak zařízení správně používat. Stačí nasednout do auta se svým smartfonem (s nainstalovanou aplikací) nebo ovladačem. Ještě nezapomenout jedno i druhé…
Dominik Cerman
Dominik Cerman
Read More
Mohu jen doporučit, solidní společnost, precizní instalace. Servisní technik mi vysvětlil, jak systém funguje. Jedná se o vysoce kvalitní zařízení. Pokud chcete, aby vám auto nikdo neukradl, pořiďte si ho.
Simona Füzyová
Simona Füzyová
Read More
Systém je nainstalován a funguje bez problémů. Objevila se malá chyba, kterou jsem nahlásila a byla opravena během několika dní. Společnost se ozvala rychle a systém už funguje bez problémů.
Jan Blatouch
Jan Blatouch
Read More
ODBORNĚ, PROFESIONÁLNĚ A RYCHLE. Servisního technika hodnotím 10/10, nebo rovnou 11. Společnost, na kterou je spolehnutí... VELIKÁ SPOKOJENOST 👍👍👍👍👍 Každému mohu jen doporučit 👍👍👍👍👍MÉ AUTO JE V BEZPEČÍ!!!
Filip Havlicek
Filip Havlicek
Read More
Společnost má zákaznický servis na vysoké úrovni, zkušeného a sympatického instalatéra. Jen tak dál!!
Petr Škorvan
Petr Škorvan
Read More
Domluva probíhala na úrovni a samotná instalace proběhla bez problémů. Samotný Canlock funguje tak jak má. Za mě dobrý.
Natalie Raclavska
Natalie Raclavska
Read More
Měli jsme štěstí, že jsme narazili na tuto firmu. Vše funguje i v hybridu, jak má, servis, pomoc, vysvětlili, jak zabezpečení používat. Je dobře, když můžete svěřit auto někomu, kdo mu rozumí a kdo nedělá věci narychlo. Doporučuji.
Viktoriya Bairamyan
Viktoriya Bairamyan
Read More
Profesionální instalace. Spolehlivý systém! Doporučuji!
Michal Novák
Michal Novák
Read More
Jsem velice spokojen, zabezpečovací sytém byl nainstalován velice rychle.
Previous
Next

Účinně chráníme váš vůz

Náš systém je velmi účinnou ochranou proti všem známým způsobům odcizení vozidla.

Včetně v poslední době nejoblíbenější metody – na kufru!

OCHRANA VAŠEHO VOZU PŘED KRÁDEŽÍ

Vyplňte tento formulář a my se podíváme, zda vaše auto servisujeme.


OCHRANA VAŠEHO VOZU PŘED KRÁDEŽÍ

Vyplňte tento formulář a my se podíváme, zda vaše auto servisujeme.

Ozveme se vám do 1 hodiny.

Stránka používá soubory cookies. Více informací naleznete zde.