Dálkové vypnutí zapalování – Camper

 • Proč je důležité zabezpečit obytný vůz proti krádeži?
 • Proč sledování pomocí GPS nefunguje samo o sobě?          
 • Co je to komplexní řešení – dálkové vypnutí zapalování?
 • Co je to imobilizér CAN + GPS? 
 • Uvidíte další obytné vozy odolné proti krádeži.
Ochrana Karavanu - CanLock
Dálkové vypnutí zapalování je nejúčinnější způsob ochrany obytného automobilu před krádeží

Prevence proti krádeži obytného vozu – proč ji potřebuji?

 • Motorhomy jsou často zaparkovány daleko od domova a zůstávají tam delší dobu, což je pro zloděje obrovská výhoda.
 • Zabezpečené parkování a monitorované garáže jistě pomáhají, ale ne vždy fungují. 
 • K odhalení krádeže motorhomu obvykle dochází příliš pozdě.

Vozidla tohoto typu často parkují mimo domov, na nejrůznějších parkovištích a v pronajatých garážích. Proto jsou obzvláště náchylné ke krádežím – „nemáme o nich přehled“. Zloděj, který má dostatek času a klidu, může takový obytný vůz nenápadně ukrást. Když nám ukradnou auto, které denně používáme, rychle to zjistíme. Jak dlouho bude trvat, než zjistíme, že nám ukradli obytné auto, které nepoužíváme každý den? Tři dny? Týden? Určitě dost dlouho na to, aby s ním zloději mohli „řádně zacházet“.

Dálkové vypnutí zapalování – obytný vůz vs. samostatný GPS

První, co vás napadne, je sledování pomocí GPS, ale je to skutečně vhodné a účinné řešení? Ne nutně. Samostatný modul GPS není zabezpečení, je to „jen“ způsob, jak sledovat vozidlo v případě krádeže. Nemyslím si, že je to účel. Další nevýhodou je také to, že zloději mohou rušit různé signály GPS/GSM/rádiové signály pomocí rušiček, proti kterým je obtížné bojovat. Výsledkem je, že pokud je sledování pomocí GPS jediným systémem, který chrání naše auto před krádeží, okamžitě přijdeme o celý arzenál.

Jak se tedy můžes chránit? Není důvod vzdávat se možnosti dálkové komunikace s vozidlem, ale vyplatí se používat komplexnější řešení, které nás kromě sledování telefonicky upozorní na všechny akce související s naším obytným vozem, ale hlavně je bezpečnostním zařízením, které vozidlo účinně znehybní.

Podívejte se na příklady implementací systému CanLock v obytných automobilech:

Dálkové vypnutí zapalování – Camper + GPS – nejlepší zařízení proti krádeži pro váš obytný vůz

Odpovědí na popsané problémy je imobilizér CAN, který účinně vypíná zapalování a v kombinaci s modulem GPS nám umožňuje nejen kontrolovat polohu vozidla, ale také na dálku vypíná zapalování a oznamuje nás, pokud se s vozem stane něco nežádoucího!

Jak může CanLock + GPS ochránit obytné vozidlo před krádeží? Dálkové vypnutí zapalování – obytné vozy

CanLock + GPS vypíná zapalování lokálně a dává vám možnost tak učinit na dálku. Kontroluje také stav a kondici vozu a umožňuje nastavit jakákoli textová/hlasová upozornění. Díky tomu víme, že s vozem někdo něco dělá. Inovativní možností je řešení, které nás v reálném čase upozorní, že se někdo snaží rušit signál!

 • CanLock komunikuje prostřednictvím sběrnice CAN, která je zodpovědná za téměř vše, co se s vozem děje, a modul GPS umožňuje dálkové čtení a reakce v reálném čase.
 • Efektivní ochranou proti krádeži se stává také řízení rychlosti, geoprezence nebo opotřebení vozidla, a to vše formou SMS/hlasových upozornění a zpráv.
 • Vypnutím zapalování GPS můžete vozidlo na dálku imobilizovat – to může být účinná ochrana při delší nepřítomnosti, kdy je vozidlo nepoužívané.
 • Zařízení detekuje pokusy o krádež, rušení signálu apod. – upozorní majitele prostřednictvím SMS zprávy nebo hlasové zprávy.
 • Živé upozornění a výstrahy na pokusy o krádež, rušení signálu nebo jiné kritické události ve vozidle.

Samostatný imobilizér CAN je účinným řešením proti krádeži, ale přidání modulu GPS je možností vytvořenou pro vozidla, která jsou dlouhou dobu nepoužívaná – jedním z takových vozidel je obytný vůz. CanLock + GPS je vhodný i pro správu vozového parku! 

Dálkové vypnutí zapalování – obytné vozy – zjistěte více!

Kontaktujte nás nebo nám zavolejte na +420 296 842 242 a zjistěte, jak ochránit svůj obytný vůz před krádeží. Řešením je dálkové vypnutí zapalování!

Podívejte se, jak nás hodnotí zákazníci

5/5
5/5
Jonáš Babiš
Jonáš Babiš
Read More
Skvělý systém proti krádeži od Zabezpeč Auto. Doporučil mi ho známý, který díky němu zachránil cenná zavazadla. Systém jsem si pořídil také a rozhodně nelituji...
Jan Venkrbec
Jan Venkrbec
Read More
V mém okolí jsou krádeže aut stále častější, proto jsem se rozhodl investovat do spolehlivého systému.
Eliška Zemánková
Eliška Zemánková
Read More
Doporučuji všem. Skvělá komunikace se zákazníkem. Instalatér mi profesionálně vysvětlil, jak zařízení správně používat. Stačí nasednout do auta se svým smartfonem (s nainstalovanou aplikací) nebo ovladačem. Ještě nezapomenout jedno i druhé…
Dominik Cerman
Dominik Cerman
Read More
Mohu jen doporučit, solidní společnost, precizní instalace. Servisní technik mi vysvětlil, jak systém funguje. Jedná se o vysoce kvalitní zařízení. Pokud chcete, aby vám auto nikdo neukradl, pořiďte si ho.
Simona Füzyová
Simona Füzyová
Read More
Systém je nainstalován a funguje bez problémů. Objevila se malá chyba, kterou jsem nahlásila a byla opravena během několika dní. Společnost se ozvala rychle a systém už funguje bez problémů.
Jan Blatouch
Jan Blatouch
Read More
ODBORNĚ, PROFESIONÁLNĚ A RYCHLE. Servisního technika hodnotím 10/10, nebo rovnou 11. Společnost, na kterou je spolehnutí... VELIKÁ SPOKOJENOST 👍👍👍👍👍 Každému mohu jen doporučit 👍👍👍👍👍MÉ AUTO JE V BEZPEČÍ!!!
Filip Havlicek
Filip Havlicek
Read More
Společnost má zákaznický servis na vysoké úrovni, zkušeného a sympatického instalatéra. Jen tak dál!!
Petr Škorvan
Petr Škorvan
Read More
Domluva probíhala na úrovni a samotná instalace proběhla bez problémů. Samotný Canlock funguje tak jak má. Za mě dobrý.
Natalie Raclavska
Natalie Raclavska
Read More
Měli jsme štěstí, že jsme narazili na tuto firmu. Vše funguje i v hybridu, jak má, servis, pomoc, vysvětlili, jak zabezpečení používat. Je dobře, když můžete svěřit auto někomu, kdo mu rozumí a kdo nedělá věci narychlo. Doporučuji.
Viktoriya Bairamyan
Viktoriya Bairamyan
Read More
Profesionální instalace. Spolehlivý systém! Doporučuji!
Michal Novák
Michal Novák
Read More
Jsem velice spokojen, zabezpečovací sytém byl nainstalován velice rychle.
Previous
Next

Účinně chráníme váš vůz

Náš systém je velmi účinnou ochranou proti všem známým způsobům odcizení vozidla.

Včetně v poslední době nejoblíbenější metody – na kufru!

OCHRANA VAŠEHO VOZU PŘED KRÁDEŽÍ

Vyplňte tento formulář a my se podíváme, zda vaše auto servisujeme.


OCHRANA VAŠEHO VOZU PŘED KRÁDEŽÍ

Vyplňte tento formulář a my se podíváme, zda vaše auto servisujeme.

Ozveme se vám do 1 hodiny.

Stránka používá soubory cookies. Více informací naleznete zde.